apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis  
Spausdinti Spausdinti  
noriu būti banke
 

EB.lt portalo paskirtis - skelbti naujienas apie pramogas bei kultūrinį gyvenimą Lietuvoje, taip pat sukaupti kuo daugiau informacijos, reikalingos planuojant verslo renginį, privatų vakarėlį ar tiesiog ieškant laisvalaikio praleidimo vietos ar formos.

EB.lt portale galima sužinoti apie: vykstančius renginius, filmus, spektaklius, pramogų bei kultūros naujienas, muziką, sportą, atlikėjus, shopping'ą (naujas kolekcijas, išpardavimus), turizmą ir kt.

Portalas yra ir anglų kalba. Siekiame, kad ne tik Lietuvos žmonėms, bet ir atvykusiems svečiams šis puslapis būtų keliu į pramogų pasaulį Lietuvoje.

Būdamos EB.lt portale įmonės turi galimybę:

  • paskelbti apie save informaciją (įmonės pavadinimą, adresą, telefoną, www adresą, 2 nuotraukas, aprašymą), kuri iki sutarties galiojimo pabaigos bus randama paieškos sistemoje pagal pavadinimą, virtuvę, vietų skaičių, darbo laiką, miestą ir kt.;
  • nuolat skelbti savo informaciją Lietuvos žmonėms EB.lt portalo Naujienose;
  • skelbti visus vykstančius renginius EB.lt „Renginių kalendoriuje“. Įmonės turi unikalią galimybę pačios naudotis EBanko administracine sistema (susisiekusios įmonės gauna individualius slaptažodžius) ir paskelbti organizuojamus renginius (su nuotraukomis ir aprašymais);
  • būti nuolat pasiekiamas užsienio svečiams, interneto vartotojams, renginių bei pobūvių organizatoriams.

EB.lt portalas kas pusę metų pasirūpins patikslinti informaciją, bet jei norėsite pakeisti duomenis ar nuotraukas anksčiau – galite bet kada tai padaryti, informacijos pakeitimas papildomai nekainuoja.

Kokią informaciją galima skelbti portale?

Kas jūs; kas yra jūsų atstovas (jei tokį įdarbinate); ką darote; kaip atrodote; kaip atrodo jūsų trupė/kompanija/pasirodymas (foto); kokiomis kalbomis jūs dirbate; kiek mažiausiai kainuoja jūsų darbas; koks jūsų adresas/telefonas/www adresas. Portalo darbuotojai pasirūpins kas pusę metų patikslinti informaciją, bet jei norėsite pakeisti kažkuriuos duomenis anksčiau – galite bet kada tai padaryti; informacijos pakeitimas papildomai nekainuoja.

Atlikėjams jau yra galimybė talpinti mp3 iki 1 MB!!!

Sąlygos ir taisyklės paskutinį kartą keistos 2005 06 01 d.
Vilnius
(c) www.eb.lt 

 
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika