apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Michał Wolski (PL)

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Jauna muzika 2018
Festivalio „Jauna muzika” programoje − produktyvus minimalistinės klubinės elektronikos kūrėjas Michał Wolski iš Varšuvos. Jo stilistinę manierą geriausiai apibūdina techno kultūros auditorijai puikiai pažįstami dub, deep techno, minimal techno burtažodžiai. Michał Wolski šiai scenai žinomas ir kaip aktyvus elektroninės muzikos prodiuseris, plėtojantis įvairius leidybos projektus, įsitraukęs į tarptautinį įrašų kompanijų tinklą. Šioje įvairiausių subkultūrinių reiškinių sklidinoje terpėje Michał Wolski užtikrintai atrado savąją nišą ir joje įsitvirtino, kartu su savo bendraminčiais sukurdamas vieną iš šios muzikinės krypties salų Lenkijoje.

2010 m. Michał Wolski įkūrė leidybinę platformą Minichromusic. Jo kūryba žinoma techno melomanams, vertinantiems įrašų kompanijų Recognition, Blank Slate, Eerie, Technosoul, Silent Season, International Day Off, Lost in Ether, Resopal Schallware leidžiamą muziką. Jis yra vienas iš žymaus Lenkijos techno muzikos kolektyvo Technosoul narių. Bendradarbiaudamas su Mateuszu Wysockiu (Fischerie) sudaro dub techno muzikos duetą Mech. Dalyvauja įvairiuose radijo projektuose, kuruoja ir inicijuoja elektroninei muzikai skirtus renginių ciklus, koncertuoja tarptautiniuose festivaliuose, groja įvairaus pobūdžio techno muzikos scenose.

Sodrūs, atmosferiški tonai bei palaipsniui besiplėtojančios ritminės struktūros Michało Wolskio kompozicijose somnambuliškai nardina į hipnotišką transą. Jos alsuoja skaidriais minoriniais sąskambiais, plukdančiais į technonomadų taip puoselėjamas atokvėpio prietemas. Tolygus ritmų kvėpavimas palydi keliaujantįjį kitapus būdraujančios sąmonės širmų.


Nuorodos:
http://soundcloud.com/michalwolski
http://facebook.com/michalwolskimusic
http://twitter.com/michalwolski
http://minicromusic.bandcamp.com
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.04.21  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. © 2002-2018 Privatumo politika