apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Styginių instrumentų orkestras „Preucil“

Nuotraukų peržiūra

0
Mokslų metų pabaigą jaunimas kartu su tėvais ir draugais yra kviečiami paminėti nemokamuose vaikų styginių orkestro iš Ajovos valstijos, JAV – „Preucil“ – koncertuose, taip pat užsienio chorų pasirodymuose sakralinėse erdvėse.

Vaikai atliks muzikaliai sudėtingą repertuarą

Prestižinis styginių instrumentų orkestras „Preucil“ šią vasarą keliauja po Europą, o viena iš orkestro stotelių – Lietuva. Pasirodymai vyks jau birželio 20 d., 18:30 Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje ir birželio 21 d., 18:30 Tautos namuose Kaune.

„Mums garbė Lietuvoje organizuoti net kelis šio orkestro pasirodymus. Be to, tai yra nemokami renginiai, į kuriuos yra kviečiami visi ieškantys intelektualių pramogų netradicinėse erdvėse“, – teigia „Music Travel Baltics“ vadovė Rūta Dambytė.

Styginių instrumentų pagalba Preucil mokyklos auklėtiniai atliks širdį virpinančią klasiką: nuo J. Štrauso iki A. Vivalžio kūrinių. Orkestrui vadovauja patyręs dirigentas iš Honolulu salos Havajuose Anthony Arnone. Šios muzikos mokyklos vaikai nuo pat mažens yra mokomi muzikuoti pagal suzuki metodą.

Talentas yra ne įgimtas, bet įgyjamas

Nuo mažens reikia lavinti vaikų muzikalumą ir „Motinos kalbos“ principu mokyti juos groti įvairiais instrumentais. Tokia yra suzuki metodo esmė.

„Motinos kalbos“ principas teigia, kad talentas yra ne įgimtas, bet išugdomas. Lygiai taip, kaip kiekvienas vaikas išmoksta savo gimtąją kalbą (kartais dvi ir netgi tris iškart), taip nuo mažens jis gali išmokti ir muzikuoti.

Suzuki metodą pirmasis viešai išaiškino Japonijos mokslininkas, smuikininkas, kompozitorius, ugdymo filosofas Shinichi Suzuki. Jis teigė, kad žmogaus talentas yra įgyjamas priklausomai nuo gyvenamosios ir ugdomosios aplinkos, o kūdikių galimybės yra apskritai praktiškai beribės.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.06.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika