apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
ROMANTIZMO PERLAI

Nuotraukų peržiūra

0
Atlikėjai

AGNĖ STANČIKAITĖ (sopranas)
JULIJA SADAUNYKAITĖ (fortepijonas)
Programoje

kompozitorių Franz Schubert, Gabriel Fauré, Hugo Wolf, Sergej Rachmaninov dainos


Mažojoje salėje

Sopranas AGNĖ STANČIKAITĖ baigė Fortepijono skyrių Rietavo meno mokykloje, vidurinį ir muzikinį dainininkės išsilavinimą įgijo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje. Toliau studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Vladimiro Prudnikovo ir prof. Reginos Maciūtės klasėse).
Šiuo metu A. Stančikaitė yra Nacionalinio operos ir baleto teatro solistė-stažuotoja (pedagogė Sigutė Stonytė). Solistė aktyviai dalyvauja jaunųjų atlikėjų muzikinėje veikloje, įvairiuose meniniuose projektuose, įvairiuose LMTA renginiuose. A. Stančikaitė koncertuoja solo ir su kameriniais ansambliais ne tik didžiosiose Lietuvos scenose, tačiau savo koncertines programas yra pristačiusi Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje bei Rusijoje. Solistė yra sulaukusi pripažinimo ne tik nacionaliniuose, bet ir tarptautiniuose konkursuose: 2014 m. „XXI amžiaus menas“ konkurso I vietos laureatė, 2012 m. tarptautiniame romansų atlikėjų konkurse „Lietuvos romansiada“ solistei įteiktas diplomas už geriausią nacionalinio kompozitoriaus kūrinio interpretaciją, 2012 m. XIII Vincės Jonuškaitės-Zaunienės dainavimo konkurso I premijos laureatė, 2011 m. Respublikinio jaunųjų talentų festivalio konkurso II vietos laureatė, 2010 m. VI atvirojo regioninio jaunųjų vokalistų konkurso „Solovuška“ I vietos laureatė, 2009 m. Jaunųjų dainininkų konkursas „Vox Rotary“.
A. Stančikaitės repertuare svarbūs tiek operos, tiek oratorijos, kantatos ar dainos žanrai. Solistė nuolatos gilina bei plečia savo vokalines žinias bei kompetenciją, todėl jau keletą metų aktyviai dalyvauja tarptautinį pripažinimą pelniusių atlikėjų-pedagogų meistriškumo kursuose (Lilian Sukis, Thomas E. Bauer, Vera U. G. Scherr, Helena Kaupova, Bo Rosenkull, Jūratė Švedaitė-Waller, Gaiva Bandzinaitė, Violeta Urmanavičiūtė-Urmana, Martin Hellström), yra daugkartinė Birštono vasaros menų akademijos dalyvė. Šiuo metu jaunoji solistė intensyviai ruošiasi naujiems muzikiniams projektams.

JULIJA SADAUNYKAITĖ baigė J. Naujalio muzikos gimnaziją mokytojos-ekspertės B. Kumpikienės klasėje. Besimokydama mokykloje tapo kelių tarptautinių jaunųjų pianistų konkursų laureate, būdama šešiolikos debiutavo su simfoniniu orkestru. Mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, stažavosi Zalzburgo „Mozarteum“ universitete (prof. P. Lang klasėje). Magistrantūros studijas baigė VDU Muzikos akademijoje, dėstytojo D. Račio klasėje, ir Glazgo karališkojoje konservatorijoje, F. Pavri klasėje. Studijų metais koncertavo Lenkijoje, Švedijoje, Austrijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Maltoje. J. Sadaunykaitė buvo apdovanota Calder Ramsay prizu C. Debussy konkurse bei laimėjo antrą vietą kasmet rengiamame Galloway-Bamber konkurse Glazgo karališkojoje konservatorijoje. Kartu su violončelininke Alice Allen yra kamerinės muzikos konkurso „Dunbar-Gerber Prize“ pirmosios premijos laimėtoja. 2015 m. laimėjo „Grand Prix“ Valetos (Malta) tarptautiniame pianistų konkurse su kvietimu surengti solo rečitalį. 2016 m. laimėjo antrąją vietą Tarptautiniame A. Dvarionaitės pianistų konkurse ir dvi pirmąsias vietas (solo ir akompanavimo meno kartu su dainininke Agne Stančikaite) tarptautiniame konkurse „Art and Education in XXI century“.
Atlikėjai
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.10.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika