apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park)

Nuotraukų peržiūra

0
Nacionalinės muzikos apdovanojimų premijos Ovacijos savininkė, titulo Geriausias Rusijos balsas laureatė, muzikinio šou Dvi žvaigždės nugalėtoja Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas (grupė Gorky park) Gruodžio 7 Kongresų rūmuose Vilniuje dideliame bendrame koncerte Atidaryk man duris. Azartinė ir užvedanti, dainuojanti apie meilę labai užkimusiu balsu - nepriklausomai nuo amžiaus ir mados. Gerbėjai ir žurnalistai vadina ją Raudonąja pantera ir Rusų Tina Turner. Nacionalinės muzikos apdovanojimų premijos Ovacijos savininkė ir titulo Geriausias Rusijos balsas laureatė, televizijos projekto Dvi žvaigždės per Pirmą rusų kanalą nugalėtoja atvažiuoja į mūsų miestą su savo dideliu soliniu koncertu Atidaryk man duris. Po ilgos pertraukos, ji grįžo į sceną ir vėl užkariavo muzikinį Olimpą. Unikalus balsas, originalus jo pateikimas ir subtili muzikanto nuojauta sukelia susižavėjimą ir gilią pagarbą iš žiūrovų.

Klausytojai su neįtikėtinu entuziazmu stebi Olgą Kormuchiną už tai, kad ji per kiekvieną koncertą yra be galo sąžininga priešais savo auditoriją, atiduoda visą save, dainuoja gyvai be jokių fonogramų. Kiekviename koncerte ji yra tikra,
nebandanti apibrėžti sau tam tikrą dainininko formatą. Kas svarbiausia, ji niekada apgaudinėja savo auditoriją.

Aleksejus Belovas - multiinstrumentalistas, kompozitorius, lyderis legendinės grupės Gorky park, autorius daugumos naujų dainų Olgos Kormuchinos. Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas pristatys bendrą koncertą, kuriame atliks geriausius savo solinius kūrinius , duetus, legendinius hitus grupės Gorky park, sugebėjusius užkariauti milijonų klausytojų meilę, taip pat užsienio pasaulio hitai. Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas niekada neatskleidžia visų savo koncerto paslapčių, tačiau žada, kad žiūrovams tai bus galbūt ryškiausias įvykis per pastarąjį laiką! Olgos Kormuchinos ir Aleksejaus Belovo koncertas - tai puikus renginys visiems, kurie supranta ir vertina tikrai kokybišką muziką. Koncerto pabaigoje vyks autografų įteikimo sesija Olgos Kormuchinos ir Aleksejaus Belovo, kurioje dainininkė ir muzikantas pasirašys kiekvienam jų naujojo albumo išskirtinėje kolekcijoje kritimas į dangų.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.12.07  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika