apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Auksinis duetas – aktorius Marius Jampolskis ir Irūna

Nuotraukų peržiūra

0
Trukmė: 90 min.
Visų laikų populiariausias duetas, dviejų auksinių mikrofonų laimėtojas, aktorius Marius Jampolskis ir Irūna sugrįžta su legendinėmis A.Šabaniausko ir D.Dolskio dainomis teatralizuotoje programoje „Nepamirštamos melodijos“ antroje koncerto dalyje-naujos, orginalios ir populiariausios dainos. Koncerto metu duetas pristatys naujausią albumą „Nepamirštamos melodijos“. Koncerto svečiai-draugai ir giminaičiai. Garantuojama gera nuotaika ir neužmirštamas reginys.

Jiems lenkėsi tūkstančiai žiūrovų, balsuodami už juos per du LNK „Žvaigždžių duetų“ sezonus. Jie – vienintelė pora, du sykius iškovojusi pirmąją vietą „Žvaigždžių duetuose“ ir įvertinta auksiniais mikrofonais. Aktorius Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė – auksinė pora, įsižiebusi televizijos eteryje ir savo pavyzdžiu įrodanti, kokie stebuklai gali įvykti, kai vienas talentas atranda kitą talentą. Jų pasirodymai surenka pilnas koncertų sales, o klausytojų meilės ir šilumos galėtų pavydėti ne vienas šalies atlikėjas.
Irūna ir Marius pramogų pasaulyje tvirtai įsitvirtino kaip dainuojantis ir renginius bei TV laidas vedantis duetas. Šie du žmonės yra lyg tam tikras „Žvaigždžių duetų“ eros, kurioje šou ir įspūdis nugalėjo muzikines idėjas ir originalumą, simbolis. Jie žino, ką daro, ir šioje perdirbinių terpėje jaučiasi puikiai.

2013-aisiais metais parduotuvėse pasirodė Irūnos ir Mariaus albumas „Geriausios dainos“.

Koncerto metu žiūrovai išgirs jau pamiltas ir naujas dueto dainas, tarp kurių – baladė iš filmo „Mažoji legenda“, „O, meile, padėk“, „Nežinau, kodėl “, „Iš Suvalkijos lygumų“, tango iš E.Kusturicos filmo „Pogrindis“, „Širdele mano“, „Vėjas man pasakė“, belgų grupės „Vaya Con Dios“ hitą „Nei, na na na“, dainų iš kino filmų ir kitų populiarių melodijų, atliekamų talentingų artistų.

„Kai esame scenoje, jaučiame, kad žmonės ilgisi žmogiškų dalykų – šito mes taip pat ieškome“, - sako Marius Jampolskis.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.03.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika