apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Marija Marcelionytė-Paliukė "Po kovo 8-osios"

Nuotraukų peržiūra

0
Parodos koncepcija galėtų būti labai trumpa ir lakoniška: “Čia pavyzdys kaip žmonės priima nesėkmes (per anksti pražydusias tulpes).” Autorė teigia:

Vasario 21 d. parodoje “Ne kovo 8-oji” pasakojau: Man visada atrodė, kad labai gerai atsimenu viską kas susiję su tulpių pražydinimu kovo 8-ajai mūsų daugiabučio namo svetainėje. Tai buvo mūsų šeimos žiemos prisidūrimas 1985-90 m. Tuo metu buvau 8-13. Nėra nei vienos to meto buitinės nuotraukos, negaliu įrodyti, bet esu tikra, kad tulpių auginimas tiesiogiai konstravo mano asmeninį buvimą pasaulyje.

Nuolat savęs klausiu kodėl man tokie svarbūs šie su tulpėmis susiję atsiminimai. Kodėl tai atsimenu? Juk nieko vaikiškai džiaugsmingo tame nebuvo. Tik labai konkretūs fiziniai darbai, kurie turėjo aiškius etapus, griežtus terminus ir tęsėsi ištisus metus.
Manau, kad esminis faktorius yra tai, kad kovo 8-oji yra prisimenama(minima) visuotinai kiekvienais metais. Mokslininkai, psichologai tyrinėjantys atmintį, šį “visuomenės leidimą atsiminti” įvardija kaip esminį elementą leidžiantį ilgam išsaugoti ir asmeninius atsiminimus.
Dar vienas dalykas, kodėl atsimenu taip ryškiai, nes tai buvo svarbu tėčiui, vadinasi svarbu ir man. Per tulpių auginimo procesus mes buvome kartu, bendravome, išgyvenome emocijas, jis tokiu būdu mokė daugybės dalykų apie viską, ne tik apie tulpes. Tais įgūdžiais naudojuosi iki šiol ir perduodu savo vaikui.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.03.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika