apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Tautinio atgimimo vakarai

Nuotraukų peržiūra

0
„Reikia atsigosti, bent retkarčiais renkantis krūvon savo mintimis pasidalyti. Tam tikslui geriausiai dera viešieji vakarai: koncertai, vaidinimai, paskaitos. Daugelis išsiilgę laukia tokių pramogų ir laukia ne tam, kad pasilinksmintų, kaip seniau – bet kad sužadintų savo nuvargusią sielą. Nesistenkime dažnai pavakaruoti, pavakaruokime retai, bet pavakaruokime.“ (A. Smetona, 1914 m. lapkritis)

Tautiniai vakarai nuo spaudos draudimo metų iki pat Lietuvos valstybingumo atkūrimo stiprino tautinės savigarbos ir bendrystės jausmus, pratino visuomenę dalytis idėjomis, mokė pamėgti tautosaką, įkvėpdavo rašytojus ir muzikus kūrybai. Signatarų namai, pristatydami tautinių vakarų ciklą, kviečia daugiau sužinoti apie šiuos kultūrinius susibūrimus, pasiklausyti lietuviškos muzikos, pajusti atmosferą, lydėjusią tautą į Nepriklausomybę.

Gruodžio 14 d. 17 val. 30 min. Valstybės šimtmečio minėjimui skirtos Juozo Girniaus knygos „Pranas Dovydaitis“ pristatymas
Dalyvaus: dr. Kęstutis Girnius, dr. Aldona Vasiliauskienė ir dr. Artūras Svarauskas. Koncertuos Vilniaus mokytojų namų liaudiškos muzikos ansamblis „Kankleliai“ (vad. Daiva Čičinskienė).

Sausio 10 d. 17 val. 30 min. Lietuvių choro muzika ir chorų veikla tautinio atgimimo laikotarpiu XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje
Paskaitą skaitys doc. Rolandas Aidukas. Koncertuos Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ choras „Cantus gracilis“, vadovas ir dirigentas Rolandas Aidukas, chormeisteriai Renata Deltuvienė-Bakutė, Evaldas Steponavičius, koncertmeisterė Živilė Survilaitė.

Vasario 21 d. 17 val. 30 min. Senosios lietuvių giesmės
Dalyvaus prof. Alfonsas Motuzas. Koncertuos Vilniaus arkikatedros senųjų liaudies giesmių ansamblis (vad. Janina Bukantaitė).

Kovo 21 d. 17 val. 30 min. Vydūnas tautinio atgimimo baruose
Dalyvaus dr. Vaclovas Bagdonavičius. Koncertuos Vilniaus mokytojų namų liaudiškos muzikos ansamblis „Kankleliai“ (vad. Daiva Čičinskienė).

Balandžio 18 d. 17 val. 30 min. Tautinis judėjimas sovietmečiu
Dalyvaus prof. Ainė Ramonaitė. Koncertuos Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“ (vad. Milda Ričkutė).

Gegužės 16 d. 17 val. 30 min. Vilnius – lietuvių tautinio atgimimo širdis
Dalyvaus dr. Alma Lapinskienė. Skambės dainos apie Vilnių.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
3658.01.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika