apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Giesmė ir šokis

Nuotraukų peržiūra

0
Lietuvos nacionalinė filharmonija
Dalyvauja: LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, DAVID GERINGAS (violončelė)
Giesmė ir šokis

Atlikėjai
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
(meno vadovas Sergej Krylov)
Dirigentas ir solistas DAVID GERINGAS (violončelė)
Programa

ANATOLIJUS ŠENDEROVAS – Kamerinė simfonija (Trečiasis styginių kvartetas)
ANATOLIJUS ŠENDEROVAS – „Giesmė ir šokis“ violončelei ir styginiams
ANTONÍN DVOŘÁK – „Waldesruhe“ violončelei ir styginiams (A. Šenderovo aranžuotė)
ANTONÍN DVOŘÁK – Serenada styginiams, op. 22
Lietuvoje gimęs violončelininkas ir dirigentas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas David Geringas yra vienas universaliausių dabarties menininkų, sukaupęs įspūdingą repertuarą nuo baroko iki šiuolaikinių (ir lietuvių autorių) kompozicijų. Jo inicijuoti, vėliau grojami pasaulio scenose, festivaliuose gimė nauji lietuvių autorių kūriniai, vokiečių įrašų kampanija „Dreyer-Gaido“ išleido dvigubą kompaktinį albumą „The Sound of Lithuania“ („Lietuvos skambesys“), kuriame, greta šiuolaikinių autorių, D. Geringas inicijavo ir įrašė retai skambančią prieškario ir pokario lietuvių kompozitorių muziką. Gausioje atlikėjo diskografijoje randame Anatolijaus Šenderovo, Osvaldo Balakausko, Vytauto Laurušo ir kt. kūrinių CD. Lietuvoje D. Geringas intensyviai koncertuoja, dalyvauja įvairiausiuose projektuose su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos muzikais. D. Geringas žinomas ir kaip dirigentas, sėkmingai pasirodantis Vakarų ir Rytų pasaulio muzikos centruose su įvairių šalių orkestrais.
Neseniai, kovo pradžioje, Nacionalinės filharmonijos scenoje pateikęs unikalią programą su pianistu Ianu Fountainu, D. Geringas vėl sugrįžta į šią Didžiąją sceną su solidžia orkestrine programa. Kaip dirigentas ir solistas su Lietuvos kameriniu orkestru D. Geringas pristato įžymaus čekų romantiko Antoníno Dvořáko kūrinius. Vieną jų – „Waldesruhe“ – aranžavo kompozitorius Anatolijus Šenderovas. Koncerte skambės ir paties Nacionalinės premijos bei Europos kompozitoriaus premijos laureato A. Šenderovo opusai: Kamerinė simfonija (Trečiasis styginių kvartetas) bei „Giesmė ir šokis“ violončelei ir styginiams. Jau pats pastarojo kūrinio pavadinimas atskleidžia A. Šenderovo braižui būdingus žanrų kontrastus: giesmė asocijuojasi su sakralumu, meditatyvumu, o šokis – su gaivališkumu, ritmingumu. Kamerinė simfonija, išauginta iš Trečiojo styginių kvarteto (2015), anot paties kompozitoriaus, „penkių dalių simfonijos keturiems“, plėtojama instrumentų solo epizodais, energingais proveržiais, kontrastais, naujai prabyla nuoširdžiu paprastumu ir tikrumu.
10, 15, 20, 30, 35 Eur
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
3658.01.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika