apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Mockūnas - Mikalkėnas - Windfeld "Plunged"

Nuotraukų peržiūra

0
Liudas Mockūnas (LT) – reeds
Arnas Mikalkėnas (LT) – piano, accordion
Christian Windfeld (DK) – drums

Vietas galite rezervuoti iš anksto telefonu +370 617 13377, el. paštu
arunas@mamastudios.eu, įsigyti bilietus https://tickets.paysera.com/lt/ arba likus valandai iki koncerto. Vietų skaičius itin ribotas.
Renginio kaina 10, senjorams ir studentams 7 eurai.

Gilyn į Liudo Mockūno/Arno Mikalkėno/Christiano Winfeldo trio improvizacijas kviečia improvizacinės muzikos koncertų ciklas „Improdimensija“

Bendrystės tiltus tarp Šiaurės šalių statantys lietuvių improvizacinės muzikos kūrėjai garsėja produktyvumu ir vieną po kito pateikia savo sumanymus. Prieš ketverius metus suburtas Lietuvos ir Danijos muzikantų trio serengs vienintelį šiais metais koncertą Vilniuje. Šalia L. Mockūno jame improvizuoja perspektyvus jaunosios kartos pianistas ir kompozitorius Arnas Mikalkėnas ir būgnininkas iš Danijos Christian‘as Windfeld‘as, kurio įspūdingą solo ir duetą su Liudu Mockūnu praeitais metais galėjo stebėti „Improdimensijos“ publika.
Rugsėjo 14 d. koncerte skambės naujos trio kompozicijos, bei muzika iš danų leidybinio ženklo „Barefoot Records“ išleisto trio albumo „Plunged“ .
„Plunged“ yra nuoširdaus, kelerius metus trukusio trio darbo dokumentas. Tai Mockūno ir Mikalkėno kompozicijos, apibūdinamos kaip modernus kamerinis džiazas, įkvėptas šiuolaikinės akademinės muzikos ir free džiazo. Skaidri muzikos struktūra, kurioje ritminiai ir melodiniai modeliai tampa bet kokios atviros improvizacijos pradžia.
Pirmąjį turą trio surengė 2014 m. spalį, tuomet dvi savaites koncertuota Lietuvoje, Estijoje, Danijoje, Norvegijoje ir Čekijoje, koncertuota tokiose salėse kaip „Nasjonal Jazz Scene – Victoria“ Osle, „Forum 2000” Prahoje, aplankytas festivalis „Vilnius Jazz“, kur ir buvo įrašytas trio albumas „Plunged“
Liudas Mockūnas – vienas žymiausių improvizacinės muzikos kūrėjų Baltijos šalyse, ne vienus metus bendradarbiauja su Šiaurės šalių atlikėjais. Vienas naujausių jo albumų „Live at Divadlo“ įrašytas su Švedijos improvizacinės muzikos legenda būgnininku Raymondu Stridu ir lenkų bosistu Rafalu Mazuru. L. Mockūno bendradarbių skandinavų sąrašas ilgas – Jacobas Anderskovas, Stefanas Pasborgas, Peteris Friisas, Matsas Gustaffssonas, Sten Sandellis, Matsas Eilertsenas, Markas Solborgas, Michael Duch, Peteris Bruunas, Jakobas Riisas, a.a Nicolai Munch-Hansenas, Mikko Innanenas, kolektyvai Toxikum, Konvoj ansamblis su Evanu Parkeriu, Kopenhagos Art ansamblis, New Jungle Orchestra ir daugelis kitų.
Vienas Liudo kūrybinių sekėjų – pianistas ir kompozitorius Arnas Mikalkėnas. Tai nuolat naujų išraiškos priemonių ieškantis, kompromisų nepripažįstantis kūrėjas. Savo idėjas yra įtvirtinęs projektuose su Kenny’u Wollesenu, Anne Liis Poll, Seanu Francisu Conway’umi, Francesco Angiuli, Artisu Orubsu, Lasse Lindgrenu.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.09.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika