apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Alejandro Cesarco solo paroda „Taktikos & metodai“

Nuotraukų peržiūra

0
Kuratorė: Neringa Bumblienė
Urugvajuje gimusio, Niujorke gyvenančio menininko Alejandro Cesarco sukurtų fotografijų, spaudinių, filmų, piešinių bei tekstų struktūra ir idėjos tiesiogiai ir netiesiogiai nurodo į konceptualaus meno ir literatūros įtaką jo kūryboje. Pasitelkdamas įvairias medijas Cesarco savo kūriniuose nuolat grįžta prie pasakojimo, atminties, istorijos ir užmaršties klausimų.

Šio menininko kūryba yra plačiai eksponuojama pasauliniu mastu, tačiau, nepaisant jo litvakiškų šaknų, Lietuvoje ji iki šiol nebuvo pristatyta. Pirmojoje Cesarco parodoje „Taktikos & metodai“ ŠMC Vilniuje bus eksponuojami jo pastarųjų metų darbai kartu su specialiai šiai parodai sukurtais kūriniais. Parodą papildys kiekvieną trečiadienį ŠMC kino salėje vyksiančios Cesarco filmų peržiūros, kuriose bus galima pamatyti ir menininko senelio, kilusio iš Lietuvos, videoportretą „Zeide Isaac“.

Alejandro Cesarco gimė 1975 m. Tarp jo svarbiausių solo parodų yra „Song“ meno muziejuje „The Renaissance Society” Čikagoje, JAV (2017); „Public Process“ Skulptūrų centre Niujorke (2017); „Prescribe The Symptom“ muziejuje „Midway Contemporary Art“ Mineapolyje, JAV (2015), „Secondary Revision“ šiuolaikinio meno centre „Frac Île-de-France/Le Plateau“ Paryžiuje (2013); „A Portrait, A Story, And An Ending“ šiuolaikinio meno centre „Kunsthalle Zürich“ Šveicarijoje (2013); „Alejandro Cesarco“ šiuolaikinio meno centre „MuMOK“ Vienoje (2012); „One Without The Other“ Rufino Tamayo meno muziejuje Meksike (2011), „Present Memory“ meno muziejuje „Tate Modern“ Londone (2010). Cesarco atstovavo Urugvajui 54-ojoje Venecijos meno bienalėje (2011). Jo darbai rodyti daugelyje grupinių parodų, tarp kurių svarbiausios yra „Under the Same Sun“ Solomono R. Guggenheimo meno muziejuje Niujorke (2014), 30-oji San Paulo bienalė „The Imminence of Poetics“ (2012), „Short Stories” paroda Skulptūrų centre Niujorke (2011), „Nine Screens“ modernaus meno muziejuje „MoMA“ Niujorke (2010). Jo kuratoriniai projektai rodyti JAV, Urugvajuje, Argentinoje, Brazilijoje ir Rusijoje. Jis yra vienas iš 33-osios San Paulo bienalės kuratorių (2018). Cesarco vadovauja 1987 m. įkurtai ne pelno siekiančiai meno organizacijai „Art Resources Transfer“, kuri skirta pokalbių tarp menininkų knygoms leisti ir jų platinti.

Parodos rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, „Phenomenon & Kerenidis Pepe“ kolekcija, Monika Mačiulytė
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.10  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika