apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Aside

Nuotraukų peržiūra

0
Trukmė: 45
Organizatorius: Šokio teatras PADI DAPI Fish
Idėjos autoriai, choreografai, šokėjai / authors of idea, choreographers, dancers: Niels Claes, Gintarė Marija Ščavinskaitė
Garso dizaineris / sound designer: Andrius Stakelė
Kostiumai / costumes: One Wolf
Produkcija / production: šokio teatras „PADI DAPI Fish“ (meno vadovė: Agnija Šeiko) / dance company „PADI DAPI Fish“ (artistic director: Agnija Šeiko)
„Aside“ – tai kūrinys, kalbantis apie nepritampančiojo iššūkius ir mąstymo kompleksiškumą. Kiekvienas ieškome būdų pritapti visuomenėje, siekiame pažinti ir priimti save. Nuolatinės tapatybės paieškos su lydinčia baime būti nepriimtu, yra svarbi asmenybės formavimosi dalis. Kalbėdami apie žmogaus tapatybės paieškas bei patirtis visuomenėje kaip aktualų ir itin jautrų pavyzdį pasirinkome translyčių asmenų bendruomenę. Ryškiausia skirtis žmonijoje tai – skirstymas į vyrus ir moteris, tačiau kas nutinka, jei esi nuošalyje – už visuomenės nustatytų ribų?

Niels Claes (BE) baigė Fontys šokio akademiją ir dirbo projekte Sally Maastricht, dansgroep Amsterdam ir Polish Dance Theatre (2010-2013). Taip pat dirbo su garsiais vardais, tokiais kaip Andonis Foniadakis ir Jo Stromgren. Polish Dance Theatre festivalyje „Atelier“ jis sukūrė savo pirmąją choreografiją „Maathai“. Vėliau dirbo įvariuose projektuose Vokietijoje, Izraelyje ir Olandijoje (2013-2015). Pastaruosiu du sezonus dirbo Kauno šokio teatre „Aura“, Birutės Letukaitės, Vilmos Pitrinaitės ir kitų choreografų pastatymuose. Šokio platformoje „Ant Auros Batuto“ sukūrė savo antrąjį spektaklį „Troškulys“.
Gintarė Marija Ščavinskaitė baigė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklą, choreografijos skyrių. 2013 metais įgijo šokio pedagogikos, šiuolaikinio šokio krypties bakalauro laipsnį Vilniaus kolegijoje ir nuo tada pradėjo dirbti Kauno šokio teatre „Aura“ kaip profesionali šokėja – atlikėja. Teatre ji dirbo su choreografais iš Lietuvos ir užsienio: Birutė Letukaitė, Liza Balinskaja, Samuel Mathieu, Pia Holden, Anne Ekenes, Paul Hess ir kt. Su spektakliais Gintarė pasirodė įvairiose pasaulio šalyse: JAV, Norvegijoje, Italijoje ir kt. Nuo 2017 metų pradėjo asmeninę karjerą, kaip laisvai samdoma šokėja, mokytoja ir choreografė.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika