apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
ROYCE "5" su Klaipėdos Džiazo Orkestru

Nuotraukų peržiūra

0
ROYCE “PENKERI” su Klaipėdos Džiazo Orkestru.

ROYCE savo gerbėjus kviečia į penkerių metų gimtadienio koncertą pramogų salėje “Vakaris” Vilniuje. Naujai aranžuoti hitai ir specialiai šiam pasirodymui kuriamos dainos vasario 14 d. bus atliekamos kartu su KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRU.

Prieš penkerius metus muzikos mylėtojai atrado “ROYCE”, kai jie Lietuvos muzikinį pasaulį sudrebino interpretuodami grupės „Depeche Mode“ muziką. Šį grupės etapą būtina pažymėti šiame retrospektyviame koncerte, tad jam bus skirta specialioji koncerto dalis.
Pirmasis albumas „Black Lights“ buvo išleistas 2016 metais, bei palydėtas sėkmingais pasirodymais Lietuvoje ir už jos ribų. Šis grupės darbas davė rimtą postūmį judėti ir atrasti būtent savo autorinės kūrybos klausytoją. Tai buvo svarbus ir esminis karjeros vingis. Tikriausiai galima būtų teigti, kad “Coming Home” tapo neoficialiu Klaipėdos himnu ir neabejotinai kol kas sėkmingiausia “ROYCE” daina.
Naujausia istorija - albumas “mano America” yra išleistas ir vinilinėje plokštelėje. 2018 m. balandį jis buvo pristatytas trijuose Lietuvos didmiesčiuose, o jo premjera įvyko Klaipėdos Dramos teatro sausakimšoje salėje. “mano America” programą išgirdo daugiau nei 20 tūkst. Jūros šventės svečių.
Grupės spartus populiarėjimas verčia judėti į priekį. “ROYCE” ir “Klaipėdos Džiazo Orkestro” varis yra naujas užmojis. Tokių iššūkių dar nebuvo ir tai nauja patirtis ne tik jiems patiems, bet ir visiems grupės siekėjams. Šis pasirodymas Klaipėdos dramos teatre buvo palydėtas gausybe sveikinimų bei linkėjimų nesustoti. Bilietai baigėsi kelioms savaitėms iki koncerto. Pilnutėlė salė įrodė sėkmę, tad grupė keliauja į sostinę, nekantraudama pristatyti naują programą ir Vilniaus publikai.
Populiariausi naujai aranžuoti grupės hitai ir specialiai šiam pasirodymui kuriamos dainos vieninteliame pasirodyme Vilniuje tik vasario 14 d.

Bilietai: https://bit.ly/2G90L8n

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika