apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Valentino dienos koncertas - Iglė ir Tadas

Nuotraukų peržiūra

0
Iglė ir Tadas – naujausias Lietuvos scenos duetas. Pirmą kartą drauge jie pasirodys Marijampolėje, vasario 14 d., kur pristatys bendrą programą Iglė+Tadas=♥️.

Premjeros data – labai simbolinė, juk Iglė ir Tadas - pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tad Įsimylėjėlių diena – puikiausias laikas sceninio dueto debiutui.

Iglė+Tadas = daug romantikos, šokių, juokų, du puikūs balsai, du talentingi dainininkai ir viena didelė meilė, kuri drąsiai žengia į sceną ir tikisi jūsų palaikymo.

Dueto nariai gerai žinomi solistai: Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis.

Nuo pat poros draugystės pradžios filmuotose namų vaizdeliuose galima dažnai matyti juos dainuojančius. Abu pasakoja, kad nemąstė apie bendrą karjerą, duetas gimė labai organiškai, kai suprato, kad dainuoti drauge ne tik patinka ir nesunkiai pavyksta, bet ir balsai gražiai dera.

Bendram koncertui jie buvo užprogramuoti nuo pat pažinties pradžios ir buvo tik laiko klausimas, kada šie du talentingi žmonės įrašys pirmą dainą. Ir abiejų gerbėjai nebuvo nuvilti – Iglės ir Tado daina „Kvepia namai“ vos pasirodžiusi sulaukė didelio susidomėjimo internete ir turi jau daugiau nei pusę milijono peržiūrų.

„Dainos sėkmė mus įkvėpė. Netrukus bus dar viena daina, o ir programa Iglė+Tadas=♥️ jau susidėliojo. Labai džiaugiuosi, kad debiutas vyks mano gimtajame mieste – Marijampolėje“, – sakė Iglė.

Porelė pasakoja, kad Valentino dienai skirta jų programa bus ir romantiška, ir linksma, ir net šiek tiek komiška. Jie rengia ne paprastą, o teatralizuotą pasirodymą: ne tik dainuos, bet ir draugiškai pasišaipys vienas iš kito, papasakos, dėl ko dažniausiai pykstasi ir kokia muzika juos sutaiko. „Mes labai gerai vienas kitą pažįstame ir mums, kaip ir kiekvienai porai, atsitinka daug nuostabių ir juokingų dalykų“, – sako Tadas.

Programą jie taip pat sudėliojo drauge. Joje bus Iglės dainų, Tado dainų ir daug duetų.

„Rinkome tokias dainas, kurias mėgstame, jos turi reikšmę mūsų gyvenime. Tai ir šiuolaikiniai pasauliniai hitai, ir dalis gerojo old school, kuris vėl grįžta į madą“, – pasakoja abu.

Porelė pripažino, kad kaip bendras gyvenimas apšlifuoja charakterius, taip ir bendra programa priverčia labiau taikytis vienas prie kito. Roko dainininkas Tadas pasižadėjo būti „mažiau rokeriškas“, o Iglė, savo ruožtu, sakė paieškosianti suknelės, kuri derėtų prie Tado aprangos.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika