apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
La Fiesta Valentino

Nuotraukų peržiūra

0
Victor Mendoza (Meksika) & Kauno bigbendas

Valentino dienos proga žiūrovų laukia išskirtinė muzikinė šventė. Su džiazo muzikos metrais, šėlstančiais Lotynų Amerikos ritmais kviečiame užkaitinti vakaro temperatūrą.
Karštas muzikinis kokteilis bus plakamas iš jausmingų melodijų ir ritmų bei pinamas su Lotynų muzikos stiliais, jazz, rock, swing bei dar įvairesniais pagardais. Specialią šiam vakarui programą rengia Kauno bigbendas kartu su Victoru Mendoza. Kad atskleisti turtingą Lotynų Amerikos muzikos įvairovę atlikėjas daug dėmesio skiria improvizacijoms, o jų spontaniški muzikiniai atradimai įneša gyvybės bei netikėtumo.
Vibrafonininko Victoro Mendozos grojimas lyginamas su legendiniu Lioneliu Hamtonu. Džiazo muzikos virtuozas yra vienas iškiliausių, tarptautinį pripažinimą pelniusių artistų Lotynų Amerikos džiazo ir perkusijos pasaulyje. Minėtini jo išskirtiniai projektai su Paquito D'Riveros vadovaujamu orkestru (World Festival Orchestra), Prahos Milan Svoboda orkestru, koncertai Londono karalienės Elizabeth, Tel Avivo salėse. Spalvingas orkestrines kompozicijas paįvairins Federico Manzanares (Argentina) – salsos ambasadorius Lietuvoje.
Į muzikos šventę įsilies ir lietuviškos pajėgos. Tai – Kauno bigbendas, savo muzikavimo istorijoje turintis reikšmingų susidūrimų su pasaulinio lygio muzikantais. Kolektyvą galima drąsiai vadinti džiazo mokyklos simboliu ir virtuozinės technikos meistrais, išauginusiais žymiausius dabarties lietuvių džiazo muzikos metrus bei nuolat į sceną atvedančius naujus veidus.
¡Hola! – sako įspūdingą vakarą žadantys muzikantai, kviesdami vienas kitam dovanoti įsimintinas akimirkas ir žinoma – bilietą į meilės kodu pažymėtą “La Fiesta Valentino”.

Victor Mendoza (vibrafonas, mušamieji, Meksika)
Kauno bigbendas (vyr.dirigentas Jievaras Jasinskis)
Vakaro konferansje Edvinas Vadoklis
Bilietai : 17, 22 Eur
Bilietus platina TIKETA
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika