apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Uodega ir galvos

Nuotraukų peržiūra

0
Tarptautinėje parodoje „Uodega ir galvos“ pristatomus kūrinius menininkės ir kuratorės Viktorija Damarell bei Ona Juciūtė atrinko keliaudamos po Europos meno mokyklas ir Vilniaus menininkų sandėlius. Ieškodamos su savo meninėmis praktikomis dialogą užmezgančių darbų, kuratorės tuo pačiu siekia ištirti jaunosios Europos menininkų kartos kūrybą ir pristatyti savo įspūdžius Vilniaus publikai. Atrinktų kūrinių tarpusavio sąveika tapo parodos formavimo strategija ir lėmė ekspozicijos pavidalą, kalbantį apie kultūros paviršiaus trapumą ir tai, kas nutinka jį pradrėskus. Meno kūriniai parodoje nuo galvos iki uodegos sublizga kaip skirtingos monetos pusės, neįprastais būdais atskleisdami kasdienės aplinkos daiktus.
Parodoje dalyvaujantys menininkai dažnai negali atskirti daiktų nuo jų vaizdų, svajoja atlieti dūmus, mėgsta slėpti galvą po kepure bei visada norėjo kaulinio porceliano servizo. Jie daug kartų iš arti matė, kaip rišamos lašišinės musės, ilgai žiūrėjo į porą juodų batų, kol šie ėmė levituoti, skaudžiai krito užkliuvę už keisto metalinio daikto, bijo auksinio vabalo ir žino, kuo tiki kanibalo siela.
Parodos menininkai: Signe Boe, Marie Raffn, Viktorija Damerell, Charlie Fegan, Hannah Fitz, Jan Hueskes, Ona Juciūtė, Brigita Mikalauskaitė, Francesco Palombi, John Ryaner ir Bob van der Wall.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.15  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika