apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vasario 16-osios Liepsnų maršas

Nuotraukų peržiūra

0
Prieš 101-erius metus sukurta moderni tautinė Lietuvos valstybė buvo priversta nepaliaujamai kovoti už savo nepriklausomybę, o ją sukūrusi lietuvių tauta – ginti savo teisę laisvai gyventi iš protėvių paveldėtoje žemėje.

2019 m. Vasario 16-ąją jau 101-ąjį kartą bus minimas mūsų valstybės gimtadienis ir švenčiama tautos laisvė. Tačiau šį kartą laisvės šventė ypatinga. Šią Vasario 16-ąją bus minimas 70-asis Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio (LLKS) deklaracijos jubiliejus. Šios deklaracijos signatarai, lietuvių partizaninio pasipriešinimo vadai, tuomet pasiuntė pasauliui ir ateities kartoms aiškią žinią – iš pasaulio politinio žemėlapio pavergėjų ištrintos Lietuvos valstybės idėja tebėra gyva, ji niekada nemirs laisvę susigražinti trokštančios ir dėl jos krauju plūstančios šalies patriotų protuose iš širdyse. Deklaracija buvo tarsi amžinoji ugnis, nenustojusi degti net tamsiausią tautai valandą. Ji simbolizavo ir liudijo Lietuvos valstybės tęstinumą ir valią atgimti. Dėl jos karžygiškai grūmęsi ir dėję didžiausią – gyvybės vardan Tėvynės – auką partizanai tapo amžinaisiais laisvės ugnies nešėjais. Žmogaus jėgas viršijančiam žygdarbiui juos įkvėpusi ir nepakeliamas negandas padėjusi ištverti jų širdyse kaitriai liepsnojusi laisvės ugnis neužgeso. Jai ir neleido išblėsti XIX a. dr. J. Basanavičiaus ir dr. Vinco Kudirkos pradėtas tautinis Atgimimas ir jo pažadinta tvirta ir nepalaužiama, bet iki tol prisnūdusi lietuviška dvasia. Ji buvo ir tebėra neišsenkanti Lietuvos gyvasties ir jėgos versmė.

Tačiau dabar ši Tautos Tėvų kadaise prikelta ir sukūrusi Vasario 16-osios Lietuvą dvasia vėl prislopo ir snūduriuoja. Lietuvai ir jos laisvei iškilusių egzistencinių pavojų akivaizdoje būtina vėl ją žadinti naujiems žygiams ir iš naujo įkurti laisvės ugnį. Atėjo laikas tai padaryti mums – Vasario 16-osios jaunimui. Kviečiame atlikti mūsų pareigą – švenčiant 101-ąsias Nepriklausomybės ir 70-ąsias Partizanų Lietuvos metines su deglais rankose ir laisve širdyje paliudyti jaunosios Lietuvos dvasios budimą ir naujo laisvės žygio pradžią.

Visų lauksime ir deglus dalinsime prie Aušros vartų, kur 18 val. netrukus po įžanginių žodžių ir sveikinimo kalbų, liepsnojantis šventinis maršas, dainuodamas partizanų dainas, pajudės Pilies gatve link Katedros aikštės.
Ateik ir padėkok partizanams, jie kovojo už tave! Gaivink Lietuvos dvasią ir kurstyk laisvės ugnį!

Partijų vėliavų nepageidaujame. Renginys - tautos!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika