apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Šventinis vasario 16-osios koncertas

Nuotraukų peržiūra

0
Kamerinis orkestras CANTUS
Meno vadovas PROF. RIČARDAS SVIACKEVIČIUS
Operos solistė JULIJA STUPNIANEK-KALĖDIENĖ
koncerto vedėja Irena Žilinskienė

Koncerto data: 2018 02 16
Koncerto laikas: 16h
Bilieto kaina: 15-20 EUR
Meniu: http://bit.ly/vasario-meniu

Vasario 16-oji visų mūsų šventė, sujungianti mus į vieną darnią šeimą. Šią svarbią dieną praleisti kartu Paliesiaus dvare kviečia kamerinis orkestras Cantus su vad. prof. Ričardu Sviackevičiumi priešaky. Jau 13-ką metų gyvuojantis orkestras propaguoja klasikinę ir kamerinio lengvojo žanro muziką, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje bei tarptautiniuose projektuose. Kolektyvas įvairias koncertines programas yra pristatęs ne tik prestižinėse Lietuvos koncertų salėse, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje; dažnai koncertuoja su įvairiais Lietuvos solistais (Julija Stupnianek – Kalėdiene, Ilona Pliavgo, Gabriele Vasiliauskaite, Natalija Katiliene, Jonu Filmanavičiumi, Agne Stančikaite ir kt.). Šis kartas taip pat ne išimtis. Orkestras pasirodys kartu su nuostabia operos soliste Julija Stupnianek-Kalėdiene.

Julija Stupnianek-Kalėdienė (sopranas) ‒ LNOBT solistė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, iš kurių pažymėtini Kijevo tarptautinis dainininkų konkursas ir tarptautinis jaunųjų operos solistų konkursas „Art and Education in the XXI-st Century“ Suomijoje, kuriuose laimėjo Didįjį prizą, tarptautinio forumo „Musical Performance and Pedagogy“, vykusio Italijoje, vokalistų konkurso Grand Prix laimėtoja, prestižinio konkurso „Romansiada“ Maskvoje laureatė ir kt. Turinti dievo dovaną ‒ nuostabų krištolinio skaidrumo balso tembrą, puikiai įvaldžiusi dainavimo techniką, žavinti profesionalumu, muzikalumu, vokaline kultūra, sugebanti įtaigiai derinti stilių ir emocijas, laisvai besijaučianti tiek kamerinėje, tiek operos scenoje. Julija Stupnianek jau 16 metų Nacionaliniame operos ir baleto teatre kuria pagrindinius vaidmenis. Solistė yra parengusi soprano partijas W. A. Mozarto, R. Schuberto, J. Haydno ir kt. oratorinio pobūdžio kūriniuose, kameriniuose koncertuose dažnai dainuoja ne tik lietuvių, bet ir čekų, vokiečių, prancūzų, italų bei rusų autorių dainas, dažnai koncertuoja su ansambliais „Musica Humana“, „Vilniaus arsenalas“, su italu vargonininku Gianluigi Spaziani ir kitais, jos pasirodymų sąraše tokios šalys, kaip Austrija, Danija, Didžiojoje Britanija, Lenkija, Rusijea, Suomija, Švedija, Šveicarija, Italija, Vokietija ir daugybė kitų. Solistė bendradarbiavo su dirigentais Sauliumi Sondeckiu, Jonu Aleksa, Juozu Domarku, Liutauru Balčiūnu, Martynu Staškumi, Vytautu Viržoniu, Robertu Šerveniku, Donatu Katkumi, Algirdu Vizgirda, Josephu Walnigu, Bernhardu Siebereriu ir Manfredu Honecku.

Šventinėje koncerto programoje įvairių epochų lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai.

Daugiau informacijos apie atlikėjus:
https://www.muzikusajunga.lt/nariai/julija-stupnianek-kalediene

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=aS8vnEnYPGA
https://www.youtube.com/watch?v=3qD5imb10cM
https://www.youtube.com/watch?v=TQaqPKQPTwc
Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika