apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Lietuvos Valstybės atkūrimo šventė

Nuotraukų peržiūra

0
2019 m. vasario 16 d., kartu su visa Lietuva minėdamas Lietuvos Valstybės atkūrimo šventę, su šeima ar bičiuliais užsuk į Fotografijos muziejų!

Šiauliečiai ir miesto svečiai nuo 11 iki 17 val. galės nemokamai aplankyti muziejuje veikiančias parodas. Fotografijos muziejaus galerijoje lankytojai išvys Vlado Mikalausko fotografijų parodą „Šiauliai, Vilniaus gatvė“ iš parodų ciklo „Šiaulių albumas“, skirto miesto gyvenimo refleksijai, ir muziejaus studijoje veikiančią Mindaugo Meškausko ferotipų parodą „Amžinas atvaizdas“.

Šventinę nuotaiką palaikys ir Fotografijos muziejaus edukaciniame centre vyksianti įvairi kūrybinė veikla. Dėliodami virtualią dėlionę išmaniojoje lentoje, muziejaus lankytojai galės susipažinti, o istorijos mėgėjai patikrinti savo žinias ir atpažinti dvidešimt Lietuvos Tarybos narių, 1918 m. vasario 16 d. pasirašiusių Lietuvos Nepriklausomybės Aktą. Kol vyresnieji muziejaus lankytojai dėlios fotografės Aleksandros Jurašaitytės įamžintų Nepriklausomybės Akto signatarų nuotraukos dėlionę, jaunieji lankytojai galės dažais marginti popierines nuotraukas.
Taip pat edukaciniame centre veiks improvizuota fotografijos studija, kuri leis pakeliauti laiku ir užfiksuoti savo šventinę nuotaiką asmenukėje su šiauliečiais, nepriklausomybę šventusiais prieš šimtą metų. Šventinė Vasario 16-osios fotosesija persikels į virtualią erdvę – Fotografijos muziejaus „Facebook“ paskyroje bus galima dalytis asmenukėmis ar istorinėmis nuotraukomis, pažymėtomis #vasario16, kuriose užfiksuoti asmeniniai ar bendruomeniniai Vasario 16-osios minėjimai šiandien, prieš 20, 50, o gal ir 100 metų.

15 val. Fotografijos muziejaus galerijoje vyks filmo „Grąžinti nepriklausomybę“ peržiūra. „Grąžinti nepriklausomybę“ – debiutinė komiko Olego Šurajevo juosta nepriklausomybės šimtmečio proga. Tai linksma istorija apie keturis draugus – Joną Basanavičių, Antaną Smetoną, Aleksandrą Stulginskį ir Petrą Klimą, – sugrįžusius į Lietuvą po šimto metų. Labiau nei siurblys robotas ir kiti šiuolaikiniai išradimai juos nustebina tai, kad Nepriklausomybės Aktas guli ne Vilniuje, o... Berlyne. Ketvertukas pasiryžta jį sugrąžinti ir leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę.
Nemokamą filmo peržiūrą šiauliečiams dovanoja Olegas Šurajevas.

Šventės Fotografijos muziejuje programa:
11–17 val. – nemokamas Vlado Mikalausko parodos „Šiauliai, Vilniaus gatvė“ ir Mindaugo Meškausko parodos „Amžinas atvaizdas“ lankymas;
11–17 val. – nemokama kūrybinė veikla edukaciniame centre;
15 val. – filmo „Grąžinti nepriklausomybę“ peržiūra (peržiūrą dovanoja Olegas Šurajevas).
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika