apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vlado Mikalausko fotografijų paroda „Šiauliai, Vilniaus gatvė“

Nuotraukų peržiūra

0
Vlado Mikalausko fotografijų paroda „Šiauliai, Vilniaus gatvė“ iš parodų ciklo Fotografijos muziejuje „Šiaulių albumas“.

Fotografijos muziejus pradeda parodų ciklą iš Fotografijos muziejaus fondų „Šiaulių albumas“, skirtą visapusiškai miesto gyvenimo refleksijai fotografijose. Pirmoji iš šio ciklo – šiauliečio fotografo Vlado Mikalausko (1942–2011) fotografijų paroda „Šiauliai, Vilniaus gatvė“. Fotografijos muziejaus fonduose saugomas daugiau kaip prieš 3 dešimtmečius sukurtas fotografijų ciklas pirmą kartą pristatytas 1986 m. parodoje, skirtoje Šiaulių miesto 750-mečiui, visapusiškai perteikia anuometinę gatvės būseną, į kurią susilieja gatvės kasdienybės pavidalas, žmonės, įvykiai, detalės. Menotyrininkas Vytenis Rimkus tada aprašydamas parodą pastebėjo, kad V. Mikalauskas fotografijose „perteikia gatvės visumą, neišskirdamas, bet ir neatmesdamas ir gražių, ir vidutiniškų, ir net visai menkų motyvų. (...) Autoriui pavyko duoti išraiškingą gatvės portretą. Akivaizdus ekspozicijos ryšys su literatūra, publicistika: tai tartum apysaka ar net romanas, kurį reikia perskaityti nuo pradžios iki galo."

Šiaulietišką temą papildys ir pratęs 2019 m. kovo 16 d. Fotografijos muziejaus studijoje pristatomas Edvardo Tamošiūno projektas „... buvo ir yra ...“, kuriame autorius, suliedamas senąsias ir šiuolaikines fotografijos technologijas, sugretina ir savaip interpretuoja miestovaizdžio kaitą praeities ir šiandienos fotografijose.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika