apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Julia Baier fotoparoda "Vandens svarba"

Nuotraukų peržiūra

0
Sausio 30 d., trečiadienį, 17.30 val., Druskininkų Gydykla , Vilniaus al. 11 vyks susitikimas su vokiečių fotomenininke Julia Baier. Fotografė pristatys savo darbų parodą „Vandens svarba“. Paroda apibendrina menininkės dviejų dešimtmečių serijos apie vandenį tąsą Druskininkuose 2017 m. rudenį.
Julia Baier trijų savaičių trukmės meninei rezidencijai atlikti buvo pakviesta viešosios įstaigos „Šviesos raštas“, įgyvendinanti tęstinį projektą – „ReziPro: Rezidencijos Provincijoje“. Menininkė Druskininkuose fotografijos darbų seriją kūrė 2017 m. rudenį. Pasirinkusi vandens motyvą, fotoobjektyvu fiksavo Druskininkų vandens parko lankytojų poilsį ir sukūrė įstabių kadrų, pabrėžiančių Druskininkų kaip kurorto ir poilsio miesto išskirtinumą.
Fotografė į Druskininkus atvyko su dideliu fotografinių žinių apie vandenį bagažu. Ji beveik 20 metų dirbo vietose, kurios susijusios su vandeniu: ežerai ir paplūdimiai, plaukimo ir irklavimo baseinai, saunos, karštosios versmės nuo Japonijos iki Vengrijos, nuo Islandijos iki Vokietijos. Ši kelionė aplink pasaulį tai tarsi himnas vandeniui ir visiems tiems kas jaučia malonumą ir jo naudą.
Julia Baier gyvena ir dirba Berlyne, Vokietijoje. Menininkė Brėmeno universitete studijavo psichologiją ir prancūzų kalbą, vėliau menų universitete mokėsi fotografijos. Dirba laisvai samdoma žurnaliste įvairiuose vietinės ir tarptautinės reikšmės žurnaluose bei laikraščiuose, dėsto fotografijos teoriją ir praktiką.
Savo fotografijos darbus Julia Baier eksponavo eilėje parodų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Jos darbai buvo įvertinti: Europos architektūros fotografijos apdovanojimu (2015), Pasaulio spaudos dirbtuvių nominacija (2004), BFF paskatinimo apdovanojimu (2003). Fotografė tapo viena iš top 10 dalyvių gavusių „Leica Oskar Barnack“ apdovanojimą (2003) ir kt.
Projekto „ReziPro“ tikslas - pritraukti menininkus į Lietuvos regionus, kelti jų susidomėjimą vietos tapatybėmis, kultūros, peizažo išskirtinumu, socialiniais klausimais, kasdienybe, džiaugsmais ir sunkumais. Fotografų Lietuvoje sukurti darbai paskatino vietos bendruomenių, jaunimo įsitraukimą kūrinio vystymo procese, taip pat garsina Lietuvos ir jos mažų miestelių vardus pasauliniame fotografijos meno kontekste. Šių metų meninių rezidencijų metu sukurti darbai bus pristatyti miesteliuose 2019 metais.
Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba Druskininkų savivaldybė
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
800.08.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika