apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Paroda „Sutikti. NYLA portretai“

Nuotraukų peržiūra

0
„Žurnalistika, kaip reta kita profesija, leidžia sutikti žmogų. Mikrofonas tarp dviejų pirmą kartą susitikusiųjų pakeičia erdvę. Jie pradeda kalbėtis“, – sako parodos organizatoriai „Nanook“, naujos kartos lietuvišką žurnalistiką kurianti medijų profesionalų komanda.

Sociopolitine situacija ir komunikacija besidominčius žmones nuo sausio 15-osios jie kviečia atvykti į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Parodų salę.

2017-ųjų rugsėjį „Nanook“ pradėjo kurti NYLA, pirmąjį profesionalų „podkastą“ (tinklalaidę) Lietuvoje. Jį klausantieji gali pažinti žmones, kurių istorijos padeda užčiuopti modernią būtį.

Vakariečių požiūrį į islamą keisti siekianti musulmonė, Holokaustą išgyvenusi literatūros profesorė, iš psichiatrinės ligoninės pabėgęs poetas, anoniminių alkoholikų bendruomenei priklausanti moteris, romų paauglys, savo statusą išsikovojantis šokių aikštelėje, – visi jie NYLA pašnekovai, kurių portretus parodoje bus galima pamatyti.

„Podkastas“ yra garso medija. Šios kartos radijas, pabėgęs iš FM bangų į internetą. Bet „Nanook“, nepriklausoma, klausytojų finansavimu per „Patreon“ platformą išlaikoma žurnalistų komanda, niekada nepasakoja tik vienos raiškos istorijų. Kiekvienas NYLA pašnekovas yra įamžinamas ir fotografijoje, siekiant perteikti asmenybės išskirtinumą. Parodoje prie kiekvienos fotografijos bus ausinės, kad svečiai galėtų ne tik pamatyti, bet ir išgirsti istorijų herojus.

„Podkastas“ taip pat yra labai asmeniška ir intymi medija. Siekiant sukurti artimesnį santykį su fotografijoje matomais žmonėmis, bibliotekos parodos erdvė bus užtamsinta, susipažinti su ja bus galima šviečiant tik pačioms fotografijoms ir jų herojams tyliai šnabždant ausinėse.

Nyla (tarti Náila) buvo pirmojo dokumentinio filmo „Nanook of the North“ herojė. Arabiškai Nyla vardas reiškia „laimėtoją“. Laiku, kai visuomenės susipriešinimas auga, o žmonės jaučiasi vienišesni nei ankstesnės kartos, gebėjimas sutikti kitą ir jį išgirsti jau yra laimėjimas. Tad „Nanook“ kolektyvas šioje parodoje noriai dalinasi dalimi susitikimų.

Parodoje eksponuojami šių „Nanook“ fotografų darbai: Bertos Tilmantaitės, Artūro Morozovo, Severinos Venckutės, Karolio Pilypo Liutkevičiaus.

Interviu įrašus rengė Karolis Vyšniauskas, Berta Tilmantaitė, Arturas Morozovas, Martyna Šulskutė. Garsą įrašinėjo Kata Bitowt ir Martynas Gailius.

Parodos atidarymas vyks sausio 15 d. 18 val. Atidaryme kalbės NYLA „podkasto“ vedėjas Karolis Vyšniauskas ir fotografai Artūras Morozovas, Severina Venckutė, Karolis Pilypas Liutkevičius, nuo pat pradžių lietuviško „podkasto“ idėją palaikanti Ilma Nausedaite, parodos rėmėjų „MailerLite“ rinkodaros vadovė.

Parodos rėmėjai: „MailerLite“
Parodos draugai: Šiuolaikinio meno centras, Antalieptės inovatorių slėnis

www.nanook.lt
www.nyla.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika