apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Paryžiaus katedra

Nuotraukų peržiūra

0
"Domino" teatras
Gyvai: Kvazimodas - Deividas Norvilas - Deivis Kvazimodas - Raimondas Baranauskas Fluer De Lys - Vaida Genytė Fluer De Lys - Renata Voitechovskaja - Norvilė Grenguaras - Povilas Meškėla Grenguaras - Mindaugas Zimkus Esmeralda - Austėja Lukaitė Esmeralda - Akvilė Garbenčiūtė Febas - Mindaugas Zimkus Febas - Egidijus Bavikinas Klopinas - Jeronimas Milius Klopinas - Vladas Kovaliovas Frolas - Viktoras Malinauskas
Trukmė: 120 min.
Muzika, kuri priverčia širdį plakti stipriau, kurios natos persmelkia visą kūną, o atgarsiai ir prasmingi varpų dūžiai lydi visą gyvenimą – „Paryžiaus katedra“. Neįtikėtino populiarumo ir įvertinimo Lietuvoje ir pasaulyje sulaukęs miuziklas jau nuo vasario mėnesio skamba naujais garsais. Kaip ir kiekvieną sezoną „Domino“ teatras atiduoda duoklę populiariajai klasikai. „Paryžiaus katedros“ sienas drebina talentingiausi Lietuvos atlikėjai: Deividas Norvilas – Deivis, Asmik Grigorian, Raimondas Baranauskas, Egidijus Bavikinas, Vaida Genytė, Akvilė Garbenčiūtė, Urtė Šilagalytė, Ingrida Žiliūtė, Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas ir Viktoras Malinauskas. Miuziklas rodomas Vilniuje „Forume palace“ įsikūrusiame „Balsas.lt“ klube ir kituose Lietuvos miestuose.

Miuziklas, patekęs į Gineso rekordų knygą

Pasaulio klasikos vertybe pripažinto Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais pastatytas miuziklas Lietuvoje susilaukė pribloškiančio populiarumo. „Paryžiaus katedra“ – tai istorija apie meilės ir aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą. Jauną čigonę pamilsta bažnyčios tarnas Frolo, dailusis kapitonas Febas ir išsigimęs varpininkas Kvasimodas. Jaunai čigonei lemta įsimylėti gražuolį Febą, tačiau Frolo niršdamas iš pavydo uždaro gražuolę į belangę. Ją išgelbėja kuprotas, tačiau tyros širdies turėtojas Kvasimodas. Esmeraldos likimas tragiškas, tačiau amžina meilė ir tyri jausmai Kvasimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos.

„Notre Dame De Paris“ buvo įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip labiausiai perkamas miuziklas. Vien tik prancūziškai kalbančioe šalyse buvo parduota apie 7 milijonus įrašų vienetų. Viena iš miuziklo dainų, „Belle“ singlas, užėmusi prancūzų muzikos „Top 10“ pirmą vietą laikėsi ten net 33 savaites ir buvo pripažinta per 50 metų pačia gražiausia daina.

R. Marcinkus: „Žmonės pasiilgę gražios muzikos, o ne televizijos muzikinių realybės šou “

Manto Verbiejaus ir Ramūno Marcinkaus režisuotas miuziklas „Paryžiaus katedra“ neseniai buvo rodomas didžiuosiuose Lietuvos miestuose. „Septyni anšlaginiai pasirodymai buvo akivaizdus įrodymas, kad žmonėms reikalinga kitokio muzikinio žanro solidžiai atliekama muzika. Tai buvo svariausias argumentas, kodėl buvo nuspręsta miuziklą rodyti dažniau ir mažesnėse patalpose“ , – pasakojo vienas iš miuziklo režisierių Ramūnas Marcinkus. Šio miuziklo choreografė Vesta Grabštaitė ir R. Marcinkus intensyviai ėmėsi darbo: dalyvauja miuziklo repeticijose, rūpinasi naujomis dekoracijomis, apšvietimu ir scenogafija. Režisierius R. Marcinkus džiaugėsi, kad turi galimybę ir toliau dirbti su pačiais profesionaliausiais menininkais. Muziką šiam miuziklui sukūrė vienas garsiausių Prancūzijos kompozitorių ir atlikėjų Ričardas Kočiantė (Richard Cocciante).
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika