apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Seminaras „Efektyvūs mokinių savarankiško darbo skatinimo būdai“

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Kviečiame į 18 akad. val. seminarą, skirtą muzikos pedagogams „Iššūkis muzikos pedagogams: efektyvūs mokinių savarankiško darbo skatinimo būdai“, kuris vyks 2019 m. vasario 13 ir 27 dienomis, LMTA Kongresų rūmuose (Vilniaus g. 6-2, Vilnius) . Lektorė – LMTA pedagogė bei psichologė – Laura Dubosaitė.

Registracija vyksta iki 2019 m. vasario 11 d.
https://docs.google.com/forms/d/13LvnUo76NLwMufmaljD_gnAHpmXwtZ3IjIwRt1-Xy4s/edit

Seminaras skirtas muzikos pedagogams, kuriems ypač svarbi problema – mokinių savarankiško darbo namuose organizavimas. Pedagogai turi žinoti ir mokėti pritaikyti kuo daugiau įvairių būdų, leidžiančių susidoroti su įvairiomis mokinių mokymosi namuose problemomis, kadangi tinkamai ir nuolat atliekami namų darbai žymiai pagerina mokinių mokymosi rezultatus. Seminare bus aptariama kiek naudingi yra namų darbai, kaip reikėtų sudaryti tinkamą mokymuisi namuose aplinką, kokios trukmės ir sudėtingumo turėtų būti skiriami namų darbai, kaip skatinti mokinius groti namuose, kaip vertinti namų darbus ir pan.

Ši programa padės mokytojams sėkmingiau ir profesionaliau organizuoti mokinių mokymosi namuose procesą, įgyti kompetencijų, reikalingų užtikrinti sistemingą ir kokybišką mokinių darbą namuose: mokytojai sužinos apie svarbiausias sąlygas, lemiančias sėkmingą namų darbų ruošimo patirtį, gebės tinkamai naudoti įvairias mokinių namų darbų skatinimo strategijas.

Programos uždaviniai: supažindinti su įvairiomis mokinių namų darbų skatinimo strategijomis; aptarti svarbiausias sąlygas, lemiančias sėkmingą namų darbų ruošimo patirtį; pristatyti dažniausiai pasitaikančias pedagogų klaidas, organizuojant mokinių darbą namuose; mokytis tinkamai formuluoti namų darbus.

Seminaro dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo PAŽYMĖJIMAI (LMTA Karjeros ir kompetencijų centro akreditacijos Nr. KT3-2)

Daugiau informacijos: www.kkc.lmta.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika