apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Dulkių spindesys

Nuotraukų peržiūra

0
Premjeros data: 2010 m. lapkričio 12 d.
Trukmė: 1.40
2 dalių šokio spektaklis
Organizatorius: Kauno valstybinis muzikinis teatras
Režisierius: Dainius Bervingis ir Gintaras Visockis.
Vaidina: VAIKINAS - Nerijus Juška, Gintaras Visockis MERGINA - Justina Vitkutė, Gintarė Daknytė TĖVAS - Dainius Bervingis, Gintaras Visockis MOTINA - Judita Zdanavičiūtė, Birutė Monstavičiūtė SUTENERIŲ BOSAS - Dainius Bervingis, Saulius Skambinas SUTENERIAI - Audrius Dunčikas, Darius Grinius, Aleksandras Jankauskas, Valerijus Osadčenko, Evaldas Kondrackis, Kęstutis Budnikas TRYS GIRTUOKLIAI - Audrius Dunčikas, Darius Grinius, Aleksasndras Jankauskas, Dainius Bervingis, Gintaras Visockis LAISVO ELGESIO MERGINOS - Sandra Zenienė, Auksė Mikalajūnaitė, Justina Vitkutė, Gintarė Daknytė, Kristina Želvienė, Birutė Monstavičiūtė, Rima Panuškytė, Stefanija Nosovaitė, Asta Minelgaitė. MOTINA - Judita Zdanavičiūtė, Birutė Monstavičiūtė DARBININKAI - Audrius Dunčikas, Darius Grinius, Aleksandras Jankauskas, Valerijus Osadčenko, Dainius Bervingis, Evaldas Kondrackis, Kęstutis Budnikas VYRAS IR MOTERIS - Stasė Gricijonienė, Remigijus Glamba JŪREIVIAI - Faustas Januška, Evaldas Kondrackis, Audrius Repčys TRAUKINIO PALYDOVAI - Kęstutis Budnikas, Ramūnas Baranauskas VIRŠININKAS - Albinas Tamulaitis EKSTAVAGANTIŠKA MERGINA - Sandra Zenienė, Akvilė Garbenčiūtė TRANSVESTITAS - Ričardas Karalevičius GĖLIŲ PARDAVĖJA - Aldona Padvaiskienė STUDENTŲ PORELĖ - Vitalija Ilinskaitė, Ilona Zajančkauskienė Stoties-parko gauja, stoties darbuotojai, keleiviai, elgetos, pardavėjai - teatro choro ir baleto artistai.
Libreto autoriai ir choreografai - DAINIUS BERVINGIS ir GINTARAS VISOCKIS
Kompozitorius - LINAS ADOMAITIS
Scenografė ir kostiumų dailininkė - MARIJA RUBAVIČIŪTĖ
Spektaklio idėja kilo puikiai šokio gerbėjams žinomiems Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupės artistams, kurie daugiausiai populiarumo įgijo kaip stepo grupės Funny Beat nariai, tai Dainius Bervingis (baleto trupės vadovas) ir Gintaras Visockis, jie yra libreto autoriai bei choreografai.
Į pagalbą vaikinai pasikvietė puikiai net ir akademinės muzikos visuomenei pažįstamą kompozitorių, dainininką, prodiuserį Liną Adomaitį, scenografiją ir kostiumus spektakliui sukūrė dailininkė Marija Rubavičiūtė.
Savo šokio kūrinį menininkai pavadino DULKIŲ SPINDESYS, juo teigdami, kad svarbiausia žmogui visada yra meilė, net jei ji gimsta šiam jausmui iš esmės svetimoje ir netgi jį niekinančioje aplinkoje.

Vaidmenis spektaklyje šoka teatro baleto trupės artistai, o negausų jų būrį papildo puikia scenine plastika ir aktoriniu įdirbiu išsiskiriantys teatro choro dainininkai.
Spektaklio choreografinės stilistikos įvairovę liudija pakviesti spektaklyje dalyvauti skirtingų šokio meno krypčių meistrai – klasikas Nerijus Juška ir sportinių šokių šokėjas Saulius Skambinas.
2011 m. spalio 13 d. Linas Adomaitis drauge su Kauno valstybiniu muzikiniu teatru pristatė šokio spektaklio „Dulkių spindesys“ garso takelį kompaktinėje plokštelėje. Pirmieji ją įsigijo „Dulkių spindesio“ žiūrovai, jie gavo ne tik kompaktinę plokštelę su muzikos autoriaus bei spektaklio kūrėjų autografais, bet ir pakuotėje rado staigmeną – nuolaidą bilietams į visus šio sezono „Dulkių spindesio“ spektaklius.

Antrąjį sezoną spektaklis pasitiko nei kiek nenublankusiu atlikėjų meistriškumu ir tiek pat entuziastinga auditorija. Pilnutėlė salė plojimais ilgai nepaleido nusilenkti išėjusių šokėjų bei spektaklio statytojų.
Spaudos konferencijoje, vykusioje iškart po spektaklio, Linas Adomaitis pasidžiaugė, kad, galima sakyti, šio albumo atsiradimą išprovokavo spektaklio žiūrovai. „Po „Dulkių spindesio“ premjeros nuolat sulaukdavau klausimų, kur galima būtų gauti spektaklio muziką. Žmonės atakavo socialiniuose tinkluose bei asmeninėmis žinutėmis. Su teatro vadovybe nutarėme atiduoti duoklę ne tik spektaklio žiūrovams, bet ir klausytojams. Taip gimė pirmasis mano instrumentinės muzikos albumas, kuris yra ir pirmasis mano kaip oficialaus leidėjo darbas,“ – kalbėjo spektaklio muzikos autorius.
Baleto šokėjas Nerijus Juška akcentavo muzikos svarbą šiame spektaklyje, prisimindamas sunkias, bet malonias repeticijas. Choreografai Dainius Bervingis ir Gintaras Visockis neslėpė džiaugsmo, kad būtent jų iniciatyva gimė pirmasis Lietuvoje šokio spektaklis, turintis originalią muziką. O spektaklio blogiuką – sutenerių bosą – įkūnijantis Saulius Skambinas pasijuokė, kad „Dulkių spindesyje“ turi unikalią galimybę aptalžyti Nerijų Jušką.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika