apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Twenty Fingers Duo: PERFORMA

Nuotraukų peržiūra

0
atlikėjai: Lora Kmieliauskaitė (smuikas), Arnas Kmieliauskas (violončelė) | kompozitoriai: Julius Aglinskas, Arturas Bumšteinas, Dominykas Digimas, Lina Lapelytė, Andrius Maslekovas, Mykolas Natalevičius, Rūta Vitkauskaitė | vizualiųjų kūrinių autoriai: Lauryna Narkevičiūtė, Kornelijus Jaroševičius
Violončelė ir smuikas, septynios šiuolaikinės kompozicijos ir viena vizualiai intonuota garso kelionė. Kaip tai atrodo, ar skamba, ką galima (nu)jausti, kiek mūsų vaizduotė artima regimai, girdimai ir čiuopiamai „tikrovei“?
„Performa“ – vizualus šiuolaikinės muzikos koncertas, kuriame 7-nių Lietuvoje ir pasaulyje žinomų jaunosios kartos lietuvių kompozitorių kūrinius apjungs šiuolaikinės muzikos styginių duetas „Twenty Fingers“ – Lora Kmieliauskaitė (smuikas) ir Arnas Kmieliauskas (violončelė).
Pasaulyje ir Lietuvoje itin retos muzikinės programos, skirtos būtent styginių duetui – violončelei ir smuikui. Specialiai „Performai“ parašyti ir pirmą kartą skambėsiantys kūriniai laužo esamas ar numanomas klišes, nepataikauja, lieka daugiasluoksniai.
Septynių naujų kompozicijų autoriai – autentiškai šiuolaikines performatyvumo formas nagrinėjantys kompozitoriai Lina Lapelytė, Dominykas Digimas, Arturas Bumšteinas, Julius Aglinskas, Andrius Maslekovas, Mykolas Natalevičius, Rūta Vitkauskaitė. Atsiskleidžianti eklektiška, bet jungianti garso kelionė per skirtingas patirtis palieka tai, ką vadiname patyrimu.
„Performą“ sodrins šviesa ir vizualaus meno kūriniai, kurių autoriai – videomenininkas Kornelijus Jaroševičius ir vizualiojo meno kūrėja, fotografė Lauryna Narkevičiūtė.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.26  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika