apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Mondo Bizarro

Nuotraukų peržiūra

0
MONDO BIZARRO - tai kino renginys dedikuotas filmams, žanrams ir subžanrams, kurie priskiriami parakinui (angl. paracinema). Parakinas - tai aukštojo ir žemojo meno mišinys, eksploatacinis kinas, persipynęs su akademine išmintimi, alsuojantis energija, individualumu ir linksmybėmis. Parakinas - tai vakarėlių kinas, perimantis visą transgresyvios vizualinės medijos kultūrą. Kaip teigė akademikas Džefris Sconce:

„Į parakino terminą, - kaip elastingiausią tekstinę kategoriją, įeina, iš pažiūros tokie skirtingi subžanrai kaip ‘blogi’, ‘splatter’ ir ‘mondo’ filmai, kalavijų ir sandalų epai, Elvio, valstybiniai higienos ir japoniški monstrų filmai, paplūdimio vakarėlių miuziklai ir beveik kiekviena istorinė eksploatacinio kino manifestacija nuo dokumentikos apie nepilnamečius nusikaltėlius iki erotikos.“

MONDO BIZARRO suteiks erdvę absurdiškiems, provokuojantiems, vaizduotę kaitinantiems ir pamirštiems filmams. Remdamasis iš pogrindinių fanų kultūrų iškilusiais parakino principais renginys kvies žiūrovus skaityti tarp eilučių ir domėtis alternatyvia kino istorija, į paviršių kels nepripažintą ar neįprastą kiną ir stums “priimtinos” kultūros ribas, bei skatins ne stengtis atleisti filmų klaidas, bet jas pamilti.

Bus pristatomi paprastai didžiuosiuose ekranuose nerodomi filmai, diskusijos, paskaitos ir kiti specialūs renginiai. Norime burti ‘kitokio’ kino mylėtojų bendruomenę – prisijunkite ir kartu palaikykime išskirtinę kino kultūrą.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.28  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika