apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
„Balta drobulė"

Nuotraukų peržiūra

0
Nuo 2017 m. kas pavasarį kurorto muziejus rengia parodas, skirtas Palangos miestui. Pirmojoje parodoje „Mostas mano miestui“ buvo eksponuojami išskirtinai tik Palangos kūrybinės grupės „Mostas“ darbai.
Antrojoje, surengtoje 2018 m. ir pavadintoje „Balta drobulė“, buvo galima susipažinti su bemaž visais mūsų miesto profesionaliais dailininkais ir keletu palangiškių menininkų, kuriančių užsienyje. „Baltos drobulės“ pavadinimas neatsitiktinai pasiskolintas iš A. Škėmos. Tai – nesukurto kūrinio simbolis. Juk po kiekvienu paveikslu slypi balta drobė.
Šiais metais „Balta drobulė“ išaugo į tarptautinį renginį – dalyvauja septyni užsienio menininkai - penki dailininkai iš Baltarusijos: Marina Šapovalova, Vasilijus Zenko, Marina Konovalova, Glebas Otčik, Tatjana Kozik ir Danielius Gromackij iš Lenkijos bei Ginta Stavrovska iš Latvijos.
Labai džiugu, kad šiais metais muziejaus sienas nušviečia gausaus būrio palangiškių kūryba: Gražinos Oškinytės, Redos Ščerbakovienės, Miglės Jonaitienės, Dovilės Oškinytės, Romo Pauliko, Rasos Užpelkytės, Ramutės Paulikaitės , Audronės Bukauskienės, Daivos Šimkevičienės, Inetos Šypalės darbai. Paroda populiarėja ir tarp menininkų iš kitų miestų. Bus galima išvysti Valentino Varno, Vaidės Gaudėšiūtės, Olgos Survillo, Eglės Tautavičiūtės-Palevičės, Valentino Dilgino, Redos Palevičiūtės darbus. Tuo pačiu pavadinimu paroda bus rengiama kas metai, kviečiant kurti Palangos istorijos, atminties, gamtos ir kitomis temomis.
Visiems dailininkams per parodos atidarymą įteikiamas parodos simbolis – balta drobė.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
5600.08.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika