apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
VU Kamerinis orkestras

Nuotraukų peržiūra

0
VU Kamerinis orkestras apsilankys Pasagoje gegužės 19 dieną.
Koncerto laikas: 14h, bilieto kaina: 8,5 - 21€

PAULIUS BERNARDAS KONCĖ (meno vadovas ir dirigentas)
MODESTAS JANKŪNAS (dirigentas)

Vilniaus universiteto kamerinis orkestras, kurį įkūrė fleitininkas ir pedagogas Paulius Bernardas Koncė, išaugo iš 1979 metais pradėjusio repetuoti mažo kamerinio ansamblio. Orkestras kiekvienais metais pasipildo vis naujais gabiais universiteto studentais, todėl tai visada jaunas ir kūrybiniu polėkiu trykštantis muzikos mylėtojų kolektyvas, kuriame groja įvairių fakultetų studentai. Dauguma jo dalyvių - Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtiniai. Gausiame orkestro repertuare muzika nuo puošniojo baroko iki šių dienų populiarios muzikos.

Orkestrui dirigavo prof. S. Sondeckis, M. Pitrėnas ir M. Barkauskas, R. Calveyra (Brazilija). Čia savo kūrybinį kelią pradėjo garsios operos dainininkės J. Švedaitė, J. Gedmintaitė, L. Grodnikaitė, R. Vaicekauskaitė, O. Kolobovaitė, N. Petročenko, taip pat su orkestru koncertavo A. Krikščiūnaitė, A. Bagdonavičius, S. Šėrytė, R. Dubinskaitė, I. Gaidamavičiūtė, S. Liamo, jaunosios R. Dzimidaitė, M. Baronaitė, E.Šlimaitė, I.Anankaitė ir daugelis kitų. Koncertuose daugelį solo partijų atlieka patys orkestro dalyviai ir žymūs Lietuvos instrumentalistai: vargoninkai B.Vasiliauskas ir V. Pinkevičius, obojininkai R. Beinaris ir U. Dičiūnas, klarnetininkas A.Taločka, trimitininkas A. Barzinskas, išilginės fleitos virtuozas R. Calveira (Brazilija).

VU kamerininis orkestras yra surengęs daugiau nei 750 koncertų, kurių didžioji dalis skambėjo Vilniaus universitete. Taip pat orkestras atlieka ir gražią kultūrinę misiją pastoviai rengdamas koncertus mažų Lietuvos miestelių bažnyčiose ir dvaruose Orkestro atliekama muzika skambėjo Venecijoje, Romoje, Paryžiuje, Maskvoje, Ženevoje, Mechiko, Maltoje, Sank-Peterburge, Hagoje, Liuksemburge, Rygoje, Budapešte, Bolonijoje, Minske ir t.t. 2017m. liepos mėn. VU kamerinis orkestras „World Orchestra Festival“ Vienoje (Austrija) konkurse laimėjo Aukso Prizą ir buvo apdovanotas specialiu žiuri Garbės Sertifikatu kaip geriausias kolektyvas. Taip pat koncertavo garsiojoje Vienos „Musikverein“ salėje. 2018 m. Lietuvos Šimtmečio proga koncertavo Norvegijoje ir dalyvavo prestižiniame Kinijoje rengiamo MISA (Musik in The Summer Air) pasaulio jaunimo orkestrų stovykloje. Koncertavo Pekino universitete, Šanchajaus Vasaros teatro ir Filharmonijos salėse.

Orkestras yra išleidęs 2 CD ir daug jo įrašų skamba per Lietuvos radiją, yra pastovus Muzikų rėmimo fondo rengiamų ciklų jaunimui “Alma Mater Musicalis“ dalyvis. Bendradarbiauja su ansambliu “Canto Fiorito“ ir Lietuvos muzikos ir teatro akademija.

Daugiau informacijos apie atlikėjus:
https://www.facebook.com/vilniausuniversitetokamerinisorkestras
https://www.kultura.vu.lt/kamerinis-orkestras/

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=tiFnFdKXuy0
https://www.youtube.com/watch?v=nA83DGKorKQ
https://www.youtube.com/watch?v=vocMCZTZOd4
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika