apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Maskvos Didžiojo Teatro HD-LIVE "Karmen siuita / Petruška"

Nuotraukų peržiūra

0
Pastatymo šalis: Rusija
Metai: 2019
Žanras: Baletas
Trukmė: 140 min.
Režisierius: Muzika: Žoržas Bizė, Rodionas Ščedrinas / Igoris Stravinskis; choreografija: Alberto Alonso / Edwardas Clugas.
2018-2019 m. Maskvos Didžiojo teatro sezonas finišuos dviem spektakliais vieno vakaro metu. Pirmoji dalis – Kubos choreografo Alberto Alonso atpasakota aistringosios Karmen istorija. Lemtingoji moteris sugundo doną Chosė ir paprašo pasirūpinti, kad ji būtų išleista iš kalėjimo. Pasidavęs gražuolės kerams, Chosė įvykdo Karmen prašymą. Atgavusi laisvę, Karmen supranta, kad įsipainiojo į meilės trikampį. Jos širdis veržiasi pas gražuolį toreodorą Eskamilją, tačiau negali atsikratyti ją beviltiškai įsimylėjusio dono Chosė.

Ši klasikinio Žoržo Bizė baleto versija išsiskiria tuo, kad ją rusų kompozitorius Rodionas Ščedrinas sukūrė specialiai savo žmonai, Didžiojo teatro primabalerinai Majai Pliseckajai. Peraranžuoto ir atnaujinto Ž. Bizė kūrinio premjera įvyko 1967-ųjų balandį. Praėjus pusei amžiaus, „Karmen siuita“ sugrįžta į Didžiojo teatro sceną.

Antrasis vakaro baletas pagal I. Stravinskio muziką pasakoja istoriją apie Sankt Peterburgo karnavalą ir jame pasirodančias atgyjančias seno Fokusininko lėles – Petrušką, Baleriną ir Maurą. Siautulingi lėlių šokiai stebina ir žavi minią, tačiau aplodismentai nedžiugina Petruškos. Jis beviltiškai įsimylėjęs Baleriną, kuri, savo ruožtu, įsimylėjusi tuščiagarbį dabitą Maurą ir į vargšą Petrušką nekreipia jokio dėmesio. Supykęs ir įskaudintas Petruška iškviečia Maurą į dvikovą ir žūsta nuo jo kardo. 1911 m. pastatyto baleto naują versiją specialiai Didžiajam teatrui sukūrė jaunas rumunų choreografas Edwardas Clugas.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika