apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
JUOKIS-2019

Nuotraukų peržiūra

0
Gegužės 19 d., sekmadienį, 13.30 val. Jurbarko kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS – 2019. Naujas programas rodys keturi humoro kolektyvai iš visų šalies regionų.
Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė). Jie scenoje ieškos “Romantikos“ - juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo, iš bandymų bet kokia kaina pasiekti savo laimę. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.
Žemaičių garbę gins KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Trys šaunūs vyrai programoje „Klauskite “Kanapio“ atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems, kvies į viską žvelgti linksmiau.
Dzūkai, legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė), vaišins „Asorti“ - rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. Pernai atšventę 40-metį, “Dzyvai“ šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą išvysti šį puikų kolektyvą!
Suvalkietiško humoro dozę dovanos satyros teatras KANAPA iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė), kuris suks „ Laiko ratą “ - atgal į praeitį. Veikėjai paklius net į Akmens amžių... Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas išsiskiria raiškesnės formos paieškomis, programose gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.
Koncertą ves humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos satyrinių
eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti neseniai išleistą V. Vičiaus humoro knygutę “Parduodama“. Juokimės kartu!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika