apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Paroda Muziejuje. "Žalias skėtis" pristato

Nuotraukų peržiūra

0
Kviečiame gegužės 18 d. 15 val. į Gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ surengtą ir Žemės dienai skirtą parodos atidarymą Muziejuje. Fotografijos ir gamtos mėgėjai galės ne tik aplankyti parodą, bet ir sužinoti įspūdingų nuotraukų priešistorę.

Parodoje dalyvauja 58 autoriai iš 4 šalių. Ji Botanikos sodo lankytojus džiugins tik du gegužės savaitgalius, 18-19 ir 24-26 dienomis, tad būtinai užsukite į pirmą Muziejaus aukštą!
Per Tarptautinės biologinės įvairovės dienos šventę, gegužės 18 d., botanikos sodo lankymas nemokamas.

Ar matėte elnią, iki ragų paskendusį geltonai žydinčioje pievoje? O žuvį iš lapo ir... šerkšno? Ar kada nors žaidėte žiūrynių su žvirbline pelėda?.. Ne kiekvienam taip pasiseka: geriausius gamtos fotografų kadrus lemia ilgos tykojimo valandos, išlavinta nuojauta ir, be abejo, sėkmė. VU Botanikos sodo Muziejuje eksponuojamoje parodoje galėsite pamatyti pačius geriausius kadrus.

Parodoje darbus eksponuoja kūrėjai: Aistė Kanapeckaitė- Čerenkovienė, Aleksej Musatov, Alfredas Motiejūnas, Algimantas Navickas, Algis Jakštas, Alvydas Stauskas, Andrejus Zelevas, Andriejus Bagdanovas, Andrius Surgailis, Benedikta Jakštienė, Boris Belchev, Bronius Šablevičius, Dainius Dirgėla, Daiva Cirtautė, Daiva Šeibelienė, Dalia Padaigienė, Dalia Račkauskaitė, Deimantas Kučinskas, Domas Samuolis, Eriks Racenis, Evaldas Kazela, Gediminas Gražulevičius, Gintaras Kraujelis, Gintaras Stanislovėnas, Gintautas Antanavičius, Gitana Kavaliauskaitė, Gunars Kopštals, Ingrida Kepalaitė, Jonas Janušauskas, Jonas Junevičius, Jonas Strazdauskas, Juozas Baškys, Juozas Kaupas, Kastytis Vainauskas, Kęstutis Čepėnas, Mindaugas Ilčiukas, Normantė Ribokaitė, Petras Bilkis, Ramūnas Misiūnas, Regina Barzdaitė, Remigijus Gegelevičius, Rimantas Bikulčius, Rimantas Čepulis, Rimantas Ereminas, Rimantas Nalivaika, Rimantas Udras, Rimas Leleckas, Rimas Sukarevičius, Selemonas Paltanavičius, Sigita Bagdanovienė, Sigitas Strazdauskas, Simonas Minkevičius, Stanislovas Sinkevičius, Vaidas Garla, Vilija Visockienė, Vytautas Knyva, Vladimir Mijailovič, Zita Gasiūnaitė.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika