apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Kauno kariliono muzikos vasaros sezono koncertų ciklas 2019

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Daugiau informacijos: http://bit.ly/Kaunokarilionas


Šių metų programoje, pristatomoje kariliono virtuozų Austėjos Staniunaitytės-Proietta ir Juliaus Vilnonio, klausytojai išgirs tiek lietuvišką, tiek tarptautinę klasiką, taip pat laukia ir naujos muzikinės pažintys. Koncertai vyks tradiciškai – sekmadieniais, 16 val., bei šventinėmis dienomis, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje (K. Donelaičio g. 64).

📌 Gegužės mėnesio koncertų programa:

Gegužės 5 d. 16 val. – koncertas „Lylio lelijo...graži Tu, mano brangi Tėvyne“ (skambina Austėja Staniunaitytė-Proietta);
Gegužės 12 d. 16 val. – koncertas „Muzika sielai“ (skambina Austėja Staniunaitytė-Proietta);
Gegužės 18 d. 21 val. – Kauno kariliono muzikos vasaros koncertų ciklo koncertas (skambina Julius Vilnonis). Koncertas vyksta renginio „Muziejų naktis“ kontekste;
Gegužės 19 d. 16 val. – koncertas „Skambančios mintys“ (skambina Austėja Staniunaitytė-Proietta);
Gegužės 26 d. 16 val. – koncertas „Susitikimai“ (skambina Austėja Staniunaitytė-Proietta).

Tikslesnė koncertų programa skelbiama prieš ciklo koncertus.

🔔🔔🔔

Karilionas (pranc. „carillon“) – ypatingas instrumentas, kurio skambesys yra neatsiejama Kauno miesto ritmo dalis. Šis instrumentas būna tiek stacionarus, tiek vežiojamas, ir skamba lauke: jo atliekama muzika gali mėgautis visi miesto gyventojai. Kariliono klestėjimo ištakos – Olandijoje, Belgijoje ir Šiaurės Prancūzijoje. Kaune kariliono varpų muzika skamba nuo 1937 m. – Mechelene (Belgija) varpų liejykloje išlietas modernus karilionas buvo užsakytas gen. Vlado Nagevičiaus ir kompozitoriaus Juozo Tallat-Kelpšos iniciatyva. Šiandien Kauno karilionas turi 49 varpus bei atnaujintą klaviatūrą, o didžiausias kariliono varpas „Kaunas“ – Valdo ir Almos Adamkų dovana.

Kauno karilionas priklauso Vytauto Didžiojo karo muziejui (steigėjas – Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija). Koncertų programą šiltuoju metų sezonu, sekmadieniais bei valstybinių švenčių dienomis koordinuoja Kauno menininkų namai. Šių metų programa parengta pasibaigus karilionininkų parinkimo ir koncertinių programų atlikimo Kauno karilionu konkursui. 2019-ųjų metų koncertų ciklo tikslas – tęsti Kauno kariliono koncertų tradiciją Kaune, supažindinti kariliono muzikos gerbėjus ne tik su klasikinėmis, bet ir šiuolaikinėmis karilionu atliekamomis muzikinėmis kompozicijomis, pristatyti kariliono muziką jaunesnės kartos kauniečiams ir Kauno svečiams, puoselėti šio instrumento unikalumą.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika