apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Dalios Kirkutienės tapybos paroda „Išgalvotas laikas“

Nuotraukų peržiūra

0
Gegužės 11 dieną, šeštadienį, 18.00 val. „Ramybės“ galerija maloniai kviečia į menininkės Dalios Kirkutienės tapybos parodos „Išgalvotas laikas“ atidarymą bei juvelyrių Betaričės Vanagaitės ir Ernestos Vala kaklo papuošalų kolekcijos „Vertigo“ pristatymą.

Naujausius savo darbus palangiškiams ir kurorto svečiams „Ramybės“ galerijoje pristatysianti D. Kirkutienė apie „Išgalvotą laiką“ sako: „Tapyba egzistuoja visame mano laike. Ir tame išgalvotame, kur valandos neturi 60 sekundžių, o para - 24 valandų. Išgalvotas laikas visada buvo didžioji mano paslaptis. Kiekviena istorija, perkelta ant drobės, įvyko tuo laiku, kurio realiai nėra. Pabandysiu jas papasakoti, jei stebėtojas išgalvos savąjį laiką joms išklausyti...“

B. Vanagaitės ir E. Valantiejūtės (Vala) sukurtoji papuošalų kolekcija „Vertigo“ per paskutinius kelis metus apkeliavo Europos ir Skandinavijos galerijas, buvo apdovanota pagrindiniu nacionalinio dizaino prizu „Geras dizainas“, įtraukta į italų žurnalistės, kritikės ir meno vadovės Cristina Morozzi paskutinio dešimtmečio įspūdingiausio dizaino pasaulyje knyga „Terrific Fashion“ ir pelnė eilę kitokių skirtingų įvertinimų tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje.

„Esame pripratę, kad papuošalai tėra įvairios smulkmenos, kurių funkcija apsiriboja gražia išvaizda, tačiau savyje neturi jokios kitokios papildomos minties. Mums toks sprendimas šiandienos kontekste pasirodė kaip tam tikra atgyvena, tad išsikėlėme iššūkį sukurti papuošalus, kurie ir atrodytų gražiai, ir komunikuotų tam tikrą žinią bei įtrauktų į apmąstymus ar diskusijas“, – sakė menininkės.

Paskutinįjį balandžio penktadienį atidaryta lietuviškojo ekspresyviojo abstrakcionizmo atstovo, grafiko ir tapytojo, dizainerio ir dailės pedagogo, kaligrafo ir ekslibrininko, portretisto ir abstrakcionisto Kęstučio Petro Ramono kūrybos retrospektyvinė paroda persikels į vilą „Ramybė“.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.28  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika