apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Rumunijos ambasados paroda „Amžinasis Rumunijos kaimo grožis“

Nuotraukų peržiūra

0
Gegužės 22 d. 17 val. kviečiame apsilankyti Rumunijos ambasados fotografijų parodos „Amžinasis Rumunijos kaimo grožis atidaryme!

Marijampolės kultūros centre
I aukšte
Paroda veiks iki gegužės 28 dienos

Paroda „Amžinasis Rumunijos kaimo grožis“ - tai Rumunijos siela ir kvietimas keliauti, kad pamatyti šios šalies gražias vietoves, pajusti Rumunijos kaimo dvasią: kraštovaizdį, jos žmones ir nuotaikas ir padaryti šią šalį savo kelionių atradimu.

Parodos autorius Rumunijos fotografas Sorin Onişor, kuris žinomas visame pasaulyje ir ypatingai vertinamas dėl gražių Rumunijos kaimų nuotraukų.
Autorius baigė Timišoaros universiteto Archeologijos fakultetą ir ilgą laiką dirbo archeologu. Tačiau 2003 m. jis gavo dovanų fotoaparatą iš savo draugo ir nuo to laiko nesiliovė fotografuoti. Fotografas Sorin Onişor sako: „Geros fotografijos tikslas - nustebinti sielą“.

Jo pagrindinė aistra yra Rumunijos kaimas, turintis dvi dominančias sritis: kraštovaizdžius, tokius kaip kaimai, bažnyčios ar laukai, ir žmonės. Pažvelgsime į parodos nuotraukas, suprasime, kad jam kraštovaizdžiai yra lengviau suprantami, tačiau žmonės reiškia daug daugiau. Tam, kad fotografuoti žmones jis eina pas juos į namus, gyvena kartu su jais, tampa savotišku kasdieninio gyvenimo liudininku, bet jį domina ir tradicinės šventės, pavyzdžiui, Velykos ir Kalėdos. Jis taip pat keliauja į įvairius Rumunijos regionus, nuo Maramureso iki Bukovinos, Transilvanijos ar Dunojaus deltos.

Parodos atidaryme dalyvaus Rumunijos ambasadorius Lietuvoje Danas Adrianas Balanescu.
Rumunijos ambasados iniciatyva, per Lietuvą keliaujanti paroda „Amžinasis Rumunijos kaimo grožis“, skirta Rumunijos pirmininkavimui ES Taryboje.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.28  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika