apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Projekto „Jaunas – jaunam: tekstilė ateičiai“ parodos atidarymas

Nuotraukų peržiūra

0
Tęsiasi VDA Kauno fakulteto Tekstilės katedros organizuojamas projektas „Jaunas – jaunam: tekstilė ateičiai“. Dabar jis keliasi į Rokiškio rajoną.
Šis projektas inicijuoja jaunųjų tekstilės menininkių veiklą, kuri padeda suprasti, atrasti ir permąstyti šiuolaikinės tekstilės kaip kūrybinės medijos galimybes.
Viena iš projekto dalių yra paroda, kurioje eksponuojama penkių jaunųjų menininkių – Astos Fedaravičiūtės-Jasiūnės, Giedrės Antanavičienės, Liucijos Kostivos, Eglės Grigaravičienės ir Donatos Jutkienės – kūriniai, atlikti žakardinio audimo, šilkografijos, kompiuterinio siuvinėjimo, autorinėmis ir mišriomis technikomis, atskleidžiantys neišsemiamas šiuolaikinės tekstilės meno ir pritaikomumo galimybes. Daugiasluoksniuose menininkių kūrybiniuose ieškojimuose kvestionuojami tapatybės, identiteto klausimai, perteikiamos personalinės patirtys šiuolaikiniuose aktualiuose socialiniuose kontekstuose.
Taip pat menininkių parodą papildo jaunųjų kūrėjų: Saulės Bieliūnaitės, Austėjos Jurkevičiūtės, Eglės Juodvalkytės, Dainos Luibytės, Erminos Igaunytės, Milgintos Lukoševičiūtės, Vitalijos Skeirytės, Silvijos Skeirytės, Kristinos Nikonovos, Fausto Raugo, Eligijaus Narbučio, Monikos Marozaitės iš Rokiškio r. Juodupės gimnazijos kūrybinių dirbtuvių EtnoJazz metu sukurti darbai.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.29  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika