apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Atlikėjo nerimo suvaldymas

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Šioje paskaitoje daugiausia dėmesio bus skiriama idėjai, kad nervai ir nerimas, kurį jaučiame scenoje, yra išmokti ir iš tikrųjų yra įprotis. Mes nesąmoningai buvimą scenoje siejame su baime, negatyvumu, sumišimu ir nesėkme, todėl mūsų smegenys automatiškai gamina chemines medžiagas ir reaguoja į šias neigiamas emocijas.

Kaip ir kalba, kuria laisvai kalbame, nervai mums lengvai daro įtaką. Laimei, kadangi šios neigiamos emocijos yra išmoktos ir praktikuojamos, taip pat galime išmokti ir praktikuoti naują ir teigiamą „kalbą“. Šioje paskaitoje bus dalijamasi informacija ir įrankiais, padedančiais jums sukurti naujus neuroninius ryšius, kurie leis jums išmokti ir įveikti scenos baimės problemą

Wayne Neo - biografija

Wayne Neo yra klinikinis hipnoterapeutas, muzikantams padedantis įveikti, efektyviai išspresti scenos baimės, nepasitikėjimo ir emocinio išsekimo problemas. Magistro laipsį įgijo Mančesterio klinikinės hipnoterapijos koledže. Šiuo metu studijuoja ir dirba muzikantų psichologu Karališkojoje Škotijos konservatorijoje. Wayne Neo taip pat praktikuoja Ericksonian hipnoterapiją bei hipnotinių metaforų metodą, kuriuos studijavo Hypnosis Training Academy, JAV. Wayne Neo mokėsi klasikinio fortepijono atlikimo meno nuo 3 metų, todėl puikiai suvokia, kaip stipriai atsiskaitymų ir pasirodymų baimės gali neigiamai veikti atlikėją. Wayne Neo padeda atlikėjams suvokti jų pasamonės galią, bei atsiskaitymų, konkursų ir scenos baimes transfomuoti įkvėpiant gyvybingumo, padėsiančio pasiekti geriausių įmanomų rezultatų.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika