apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Sezono pradžios koncertas

Nuotraukų peržiūra

Gariūnų koncertų salė Vilnius
2019.09.19    19:00
Gariūnų verslo ir kultūros parko koncertų salė kviečia į sezono pradžios koncertą, kuris vyks rugsėjo 19 d. 19.00 val. Na, o jame lietuvių sopranas Julija Stupnianek - Kalėdienė, akomponuojama pianistės Nijolės Baranauskaitės - Matukonienės atliks gražiausias operos arijas.
Koncertas nemokamas, kviečiame registruotis info@nmgeneration.com

MEILĖS FONTANAS
Ar gali meilės būti per daug, nors ji trykštų fontanu? Ar gali būti per daug muzikos apie meilę ir meilės muzikai? Operos solistė Julija Stupnianek- Kalėdienė, pianistė Nijolė Baranauskaitė-Matukonienė ir koncerto vedėja Irena Žilinskienė kviečia į Gariūnų verslo ir kultūros parko koncertų salę, kur jau rudenėjančiame peizaže skleisis nuoširdžios meilės, romantiško ilgesio žiedai, kur trykš viliokiško šėlsmo, subtilių jausmų fontanai.
J. Stupnianek nuo 2000 Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kuria pagrindinius vaidmenis: tai Violeta Verdi „Traviatoje“, Dalia Dvariono „Dalioje“, Gerhilda Wagnerio „Valkirijoje“, Eglė Klovos „Pilėnuose“, Marcelina Mozarto „Figaro vedybose“,Tatjana Čaikovskio „Eugenijuje Onegine", Rozina Rossini "Sevilijos kirpėjuje", Marcelina Bethoveno „Fidelijuje“, Mimi Puccini “Bohemoje“ ir daug kitų. Latvijos nacionalinėje operoje dainavo „Liu“- Puccini operoje „Turandot“,o Fjordilidži Mozart „Visos jos tokios“ vaidmenį atliko Danijoje, Bornholme. Dainininkė yra parengusi soprano partijas Mozarto, Haydno, Schuberto ir kt. oratorinio pobūdžio kūriniuose, kameriniuose koncertuose daug dainuoja čekų, vokiečių, prancūzų, italų, rusų ir lietuvių autorių dainų. Dažnai koncertuoja su kameriniais ansambliais, italų vargonininku Gianluigi Spaziani ir kt. Gastroliavo Austrijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Vokietijoje ir kitur.
Nijolė Baranauskaitė.
Baigė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją, prof. S.Okruško ir prof. N. Ralytės kl. Šiuo metu Nijolė Baranauskaitė yra Akademijos, dainavimo katedros koncertmeisterė asistentė. Nijolė aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Koncertavo su žymiais Lietuvos dainininkais: V. Prudnikovu, V.Juozapaičiu, A. Stasiūnaite, S. Jonaityte, I. Misiūra, S.Trimakaite, E. Seiliumi, L. Pautieniumi, J. Gedmintaite ir daugeliu kitų. N.Baranauskaitė yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė ne kartą apdovanota diplomais, kaip geriausia konkurso koncertmeisterė. Taip pat yra ansamblio „INMEZZO“ narė. Kartu su ansambliu yra įrašiusi dvi kompaktines plokšteles.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika