apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Amžininkų akimis

Nuotraukų peržiūra

0
Istorijų festivalis 2019
„Kas mus jungia? Kariuomenės? Auksas? Vėliavos?“ – įpusėjus paskutiniam “Sostų žaidimų” sezonui Tirionas Lanisteris klausia išgyvenusių Vesteroso valdytojų. Sekundei stabteli, galvoje prasuka visus neteisingus atsakymus, kol apsistoja ties vienu, jo manymu, teisingu: „ISTORIJOS. Pasaulyje nėra nieko galingesnio nei gera istorija. Niekas jos nesustabdys. Joks priešas nenugalės.“

Spalio 17 d. „Kaunas 2022“ organizuojamą ISTORIJŲ FESTIVALĮ kviečiame pradėti nuo istorinių rūmų, esančių Vilniaus g. 33. Festivalio dalyviai turės išskirtinę galimybę pažvelgti į vieną svarbiausių Kauno pastatų AMŽININKŲ AKIMIS!

Renginys nemokamas. Vyks 3 valandos trukmės "seansai": 14, 16 ir 18 val. Registracijos nėra. Salėje yra 100 vietų, tiek svečių ir priimsime.

Pastate virusį gyvenimą istorijų festivalio lankytojams pristatys keturi skirtingų laikotarpių personažai. Gubernijos laikų istorijas pasakos gubernatoriaus rūmuose apsistojusi jo sesuo, visame pasaulyje garsi dailininkė ekspresionistė Mariana Veriovkina. Apie mieste ir pastate šeimininkavusius vokiečius per Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus kalbės žydų kilmės vokiečių rašytojas Arnoldas Cveigas, Pirmojo pasaulinio karo metais dirbęs vokiečių armijos štabo spaudos skyriuje Kaune. Į Prezidentūros laikotarpį leis pažvelgti Lietuvoje rezidavęs JAV konsulas Robertas Haingartneris, buvęs ypatingoje Prezidento Antano Smetonos ir jo žmonos Sofijos malonėje. O rūmams ir Lietuvai apkartusį pirmosios sovietinės okupacijos ir beveik penkis dešimtmečius užsitęsusį antrosios sovietinės okupacijos laikotarpį apžvelgs rašytojas Vincas Krėvė-Mickevičius, pats patyręs sovietų „saulės“ parvežimo grimasas.

Patys akyliausi ir įdėmiausi pasakojimo klausytojai turės galimybę laimėti pilną įdomiausių istorijų knygą „Prezidento rūmai Kaune“!

Renginio kalba – lietuvių. Pastatas pritaikytas judėjimo negalią turintiems žmonėms.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.10  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika