apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Prancūziško šansono ir bliuzo Karalienė Mademoiselle Lulu!

Nuotraukų peržiūra

0
Prancūziško bliuzo ir šansono žvaigždė, unikali dainininkė ir grojimo akordeonu virtuozė Madmuazelė Lulu Garance Louise spalio 12-ąją koncertuos Vilniuje!

12-osios spalio koncerto organizatoriai svajojo nors vienam vakarui sukurti Vilniuje Paryžių, jaukių, miniatiūrinių kavinukių, Senos pakrantėmis judančių įsimylėjėlių atmosferą, jaudinančią širdį romantiniais jausmais..! Ir ši šventė tikrai įvyks! Pirmą kartą Vilniaus (net visos Lietuvos) istorijoje Išvysime prancūzų bliuzo ir šansono atlikėją, unikalią dainininkę ir autorę, virtuoziškai grojančią prancūzišku akordeonu – pačią Madmuazelę Lulu Garance Louise!

Ir tai dar ne viskas! Specialiai į šį koncertą, akomponuoti Garance Louise, iš Berlyno atvyksta vienas charizmatiškiausių džiazo Vakarų Europos kontrabosininkų, muzikantas, (kurį į savo grupę kvietė pats Тоm Waits), beje baigęs Berlyno konservatoriją, tokio senovinio instrumento kaip viola da gambas klasę, be to išskirtinis senovinės muzikos žinovas – pats Maestro Alexandr fon Corotcoff (tarp kitko, rusų prūsų bajorų palikuonis iš Sankt–Peterburgo)!

O jeigu pridėti, kad Garance Louise, be tradicinių, visame pasaulyje populiarių prancūziškų melodijų, savo dainose naudoja Lotynų Amerikos ritmus: rumbą, sambą, kallipso, ska..., tai pozityvių ir šventinių emocijų tą vakarą tikrai bus dešimtmečiams į priekį!

Visi vakaro svečiai po koncerto galės asmeniškai įsiamžinti su Artistais ir kartu išgerti bokalą puikaus, aišku nealkoholinio, sostinės Burbulio vyninės dovanoto vyno!

Su didžiuliu džiaugsmu pranešame, kad nepaisant smarkiai išaugusių išlaidų koncertui, bilietai nebrangs ir visas dėl to išskylusias problemas organizatoriai žada spręsti patys!

Laukiame Jūsų spalio 12-ąją, 19 val. Prancūzų bliuzo ir šansono su ryškiais Lotynų Amerikos ritmų perlais Karalienės Garance Louise koncerte, kuris įvyks Vilniaus White Piano Hall (Kėdainių g. 8) salėje!

Bet kokia informacija apie įspūdingą koncertą, bilietų užsakymas telefonu: +370 645 36 403

Bilietai parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Video:
https://youtu.be/vjH8iIN_pcI
https://youtu.be/JRR95YqmNMQ
https://youtu.be/GokBCHSgYyQ
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika