apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Muzikos pašaukti

Nuotraukų peržiūra

0
Š. m. spalio 12 d. Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose Vilniuje vyks didelė bei išskirtinė muzikos šventė, M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ organizuojamas GALA labdaros koncertas „MUZIKOS PAŠAUKTI“. Šioje muzikos šventėje turėsite galimybę išgirsti tokias pasaulio muzikos žvaigždes, kaip Mūza Rubackytė ( Lietuva-Prancūzija-Šveicarija ), David Geringas ( Lietuva-Vokietija), Lietuvos kamerinis orkestras ( meno vadovas Sergey Krylov ), taip pat džiazo dainininkė Laura Budreckytė, na ir žinoma, išskirtiniu talentu apdovanotus, daugybės tarptautinių konkursų laureatais tapusius ir visame pasaulyje Lietuvą garsinančius jaunuosius M. Rostropovičiaus fondo stipendininkus: pianistus Pijų Pirogovą bei Simoną Pošką, violončelininkę Rugilę Juknevičiūtę, obojininką Pijų Paškevičių, akordeonininką Joną Vozbutą, smuikininkes Liepą Jurgutavičiūtę bei Ugnę Katinskaitę, klarnetininkus Ameliją Lapinskaitę ir Roką Makštutį bei baleto šokėją Mildą Luckutę. Taip pat Fondo alumnius: smuikininkę Dalią Kuznecovaitę bei pianistę Simoną Zajančauskaitę. Programoje: A. Dvorak, F. Chopin, A. Piazzolla, C. Saint-Saens, H. Villa-Lobos, P. de Sarasate, J. Brahms ir kitų kompozitorių kūriniai.
Į renginį taip pat atvyksta garbės svečiai: M. Rostropovičiaus dukra bei Fondo prezidentė Jelena Rostropovich, taip pat Lietuvos kamerinio orkestro meno vadovas Sergey Krylov.
Renginio vedėja Eglė Daugėlaitė.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika