apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Kottos

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Mažeikių Meno Festivalis 2019
Instrumentinis kvartetas „Kottos“ iš Danijos. Pernille Petersen, (fleitos, balsas), Bjarke Mogensen (akordeonas), Mikkel Egelund (gitara), Josefine Opsahl (violončelė).

Muzikinio kvarteto pavadinimas rinktas iš milžiniškos graikų mitologijos lobyno. KOTTOS – žemės deivės Gajos ir dangaus dievo Urano sūnus, turėjęs šimtą rankų bei penkiasdešimt galvų. Tad ir kvarteto atliekama muzika glaudžiai siejasi su kerinčia KOTTOS dievybe.

Kvarteto skleidžiami muzikos garsai – plačios dimensijos. Violončelė – kvarteto pamatas sukuriantis avangardinę, Šiaurės folkloro muzikinę paletę; įvairūs mediniai pučiamieji sukelia oro gūsius, kurie padeda graikų styginiui instrumentui buzukiui padvelkti Viduržemio jūros kvapu; o 17-a kilogramų sveriantis rusiškas bajanas formuoja orkestro didybės skonį.

KOTTOS ne tik atlieka savos kūrybos kompozicijas, bet ir dirba su iškiliais nūdienos Šiaurės kompozitoriais. Nemažas skaičius muzikos kūrėjų netgi dedikuoja kūrinius būtent šiam kvartetui. Nors KOTTOS kvarteto repertuare vyrauja neseniai dienos šviesą išvydę kūriniai, tačiau atlikėjai neapleidžia Renesanso ir baroko epochų muzikinių perlų. Vos prieš keturis metus, kvartetas bendradarbiavo su ispanų muzikos ansambliu „Musica ficta“ (dirigentas Bo Holtenas) ir atliko kamerinę Georgo Frydricho Hendelio oratorijos „Mesijas“ versiją.

2016-iais metais išleistas debiutinis kvarteto albumas pavadinimu „KOTTOS“, kuris atlikėjams pelnė Danijos valstybinio radijo klausytojų prizą.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika