apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Jurijus Veklenko akustiškai

Nuotraukų peržiūra

0
Jurijus Veklenko leisis į pirmąjį koncertinį turą: dar sunku tuo patikėti

Šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko spalio ir lapkričio mėnesiais leisis į pirmąjį savo koncertinį turą po Lietuvą. Čia aplankys daugiau nei dešimt miestų ir surengs akustinius savo pasirodymus. Pasak paties atlikėjo, šis karjeros žingsnis dar sunkiai suvokiamas, bet labai laukiamas.

„Sunku patikėti, kad rudenį surengsiu tiek nemažai solinių pasirodymų ir galėsiu pabendrauti su daugiau Lietuvos žmonių. Kažkada tai buvo svajonė, kuri dabar įgauna formą. Puikiai pamenu eidamas į kitų atlikėjų koncertus visada sau kartodavau, kad vieną dieną ten stovėsiu aš. Simboliška ir tai, kad koncertinį turą pradėsime mano gimtajame mieste – Klaipėdoje. Tikiuosi, kad toks startas suteiks dar daugiau jėgų ir bus kur kas drąsiau apsilankyti kituose miestuose“, – jaudulio neslepia Jurijus.

Per du mėnesius truksiantį koncertinį turą, dainininkas kartu su muzikantais, planuoja aplankyti net vienuolika Lietuvos miestų tokių kaip: Klaipėda, Alytus, Šiauliai, Tauragė, Panevėžys, Marijampolė, Utena, Kaunas, Telšiai, Mažeikiai, o koncertinį turą vainikuos pasirodymas Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Koncertuose skambėsiančią programą atlikėjas Jurijus taip pat ruošia atsakingai ir žada, kad nuskambės ne tik visiems gerai žinoma „Run With The Lions“ daina.

„Per pastarąjį laiką prikūriau nemažai dainų, tiesa, ne viena mano kūrybos daina jau nugulė ir į albumą „Mano mintyse“, todėl rinktis yra tikrai iš ko. Žinoma, noriu savaip atlikti ir ne vieną gerai žinomą kūrinį, kurie mane inspiruoja. Atlikdamas kitų atlikėjų dainas aš jas galima sakyti pasisavinu toms kelioms minutėms ir jie tampa mano ir artimi man. Kas čia žino, gal turo metu gims ir naujų dainų, nes vis dėl to kai lieki apsuptas muzikos pradedi ja gyventi ir tada tai tik laiko klausimas. Pažadu, kad skambės ne tik „Run With The Lions“, bet ir daug gerai atrinktos muzikos!“, – pasakojo humoro jausmo nestokojantis dainininkas.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika