apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Equus

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: Piter Šaferr
Trukmė: 2.40
, Dviejų dalių psichologinė drama
Organizatorius: Menas
Režisierius: Rimas Morkūnas
Vaidina: Alenas Strengas – Martynas Klementjevas Psichologas Daisertas – Vidmantas Fijalkauskas Motina – Elona Karoblytė Tėvas – Ovidijus Kazarinas Džilė Meison – Radvilė Bronušaitė Prokurorė – Jolanta Bicane
Dailininkas-Kęstutis Vaičiulis
Kompozitorius-Raimondas Januševičius
Muzikos segmentus parinko-Rimas Morkūnas
Šviesos dailininkas- Marius Ajauskas
Tai pasaulyje žinomo dramaturgo pjesė, parašyta prieš 40 metų, tačiau ir šiandien neprarandanti savo aktualijų. Atrodytų, jau nieko nebestebina šiandieninis jaunų žmonių smurtas, tačiau pjesės autorius ir pastatymo režisierius tai mato ir išvysto per šiuolaikinę psichologinę prizmę. Religija, įskiepyta į vaikišką sielą fanatiškai tikinčios motinos ir atimta ateisto tėvo, virsta skaudžia ir didele vaiko problema, kuri grėsmingai atsiskleidžia sulaukus pirmosios meilės jausmo. Akla meilė žirgams, Alenui pakeičia Dievą, kuris viską mato, laimina, baudžia. Baudžia net už meilę, dėl ko jaunuolis išbado šešiems žirgams akis. Toks poelgis sukrečia ne tik artimuosius, bet ir visuomenę, ir tik teisėjos dėka Alenas nukreipiamas pas psichoterapeutą, kuris bando padėti paaugliui suprasti save. Požiūris per psichologinį nagrinėjimą iš esmės beprotiško poelgio, veda į savęs ir prigimties pažinimą per savianalizę, kuri tam tikra prasme reikalinga tiek dar nesubrendusiam jaunuoliui, tiek brandžiam psichoterapijos specialistui. Režisierius per aktorinį meistriškumą atskleidžia senas ir amžinas tiesas naujai, šiuolaikiškai. Biblijinės tiesos pateikiamos ne tik kaip ginklas prieš blogį, smurtą, melą, bet ir kaip fanatinė priklausomybė, kuri gali sugriauti net ir švenčiausius jausmus. Pjesės gilumą, aštrumą ir intymumą padeda išjausti itin subtiliai sukurtos dekoracijos, persipynimas muzikos ir vaizdų elementų.
Šis dviejų dalių veiksmo spektaklis aprėpia kelių žmonijos kartų žmonių tradicijas, išgyvenimus, požiūrį į savo paties ir šalia esančių pasaulius mumyse.
Informacija tel.: 46 89 35
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika