apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Prof. Ulrich Urban (fortepijonas, Vokietija)

Nuotraukų peržiūra

Paliesiaus dvaras Ignalinos raj.
2019.10.19    16:00
Prof. Ulrich Urban muziką studijavo Leipcigo aukštojoje F. Mendelssohno muzikos mokykloje. Fortepijonu skambinti mokėsi pas Günter Kootz, diriguoti – pas Rolf Reuter. 1969 m. šioje mokykloje U. Urban pradėjo dėstyti, o 1991 m. tapo spec. fortepijono katedros profesoriumi.

Jau pirmieji pianisto atlikti J.S.Bach įrašai sulaukė didžiulio pasisekimo – juos įsigijo daugelis garso įrašų studijų. Prof. U. Urban bendradarbiavo daugiau nei su 40 orkestrų, įskaitant Drezdeno Filharmonijos, Leipcigo Gevandhauzo, Berlyno Simfoninį ir Veimaro Valstybinį orkestrus, taip pat su įvairiais Europos, Pietų Afrikos bei daugeliu Vokietijos radijo orkestrų. Iš 35-ių jo atliekamų koncertų fortepijonui su orkestru 20 įrašyta įvairiose radijo studijose. Negana to, dar reiktų paminėti ir 160 įrašų, kuriuos naudoja skirtingi radijo laidų transliuotojai. Ne kartą buvo pristatyti ir pianisto įrašyti retai atliekamų kompozitorių, kaip antai, Carl Philipp Emanuel Bach, Joseph Haydn, Antonin Dvorak, Hans Pfitzner, Max Reger, Richard Strauss kūriniai, taip pat specialiai išleistos Leipcigo Blüthnerio ir Irmlerio instrumentų gamintojų kompaktinės plokštelės.

Paminėtini ir prof. U.Urban iš užmaršties prikelti anglų kompozitoriaus, artimo Siegfrid Wagner bičiulio, Clement Harris (1871-1897) kūriniai ir šiuolaikinių autorių – Elizabeth Austin, Erle Ninow, Gernot Grohs – fortepijono muzikos įrašai.

Taip pat prof. U. Urban koncertinę pianistinę veiklą lydi dirigavimas. Daugiausia muzikantas bendradarbiauja su vidurio Vokietijos orkestrais.

Pianistas koncertavo daugelyje Europos šalių, Japonijoje, Pietų Amerikoje, Pietų Afrikos Respublikoje, scenoje yra muzikavęs su daug iškilių instrumentalistų ir dainininkų. Plačiame prof. U. Urban repertuare svarbiausią vietą užima XIX ir XX a. sandūros kompozitorių kūryba.

Koncerto programa:
W. A. Mozart – Sonata C-Dur, KV 330
Elizabeth Austin – Puzzle – Préludes ca.
Richard Wagner – Sonata As-Dur, dedikuota Mathilde Wesendonck
Ludwig van Beethoven – Sonata f-moll, op. 57 „Appassionata“


KONCERTO PASIŪLYMAI:
https://paliesiausdvaras.lt/koncertai/prof-ulrich-urban-vokietija/

BILIETŲ KAINOS:
8,5 - 21€
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika