apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Bardai visai šeimai

Nuotraukų peržiūra

Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salė Vilnius
2019.10.19    12:00
Renginys iš festivalio: Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai - aš” 2019
S. Gedos eilės vaikams ir nevaikams!
Ar kada klauseisi koncerto, kuriame muzikuojama be instrumentų? Ar stebėjai profesionalaus rankų šešėlių teatro pasirodymą? Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis ,,Tai – aš’’ mėgsta eksperimentuoti, tad sujungė dvi kūrėjų komandas ir kviečia Jūsų šeimą į muzikinę - edukacinę popietę.

Atlikėjai: Vyrų vokalinis ansamblis „Quorum”: Laimonas Bendaravičius (Kontratenoras), Andrius Bartkus ir Marius Turlajus (Tenorai), Gintautas Skliutas (Baritonas), Romanas Savickas (Bosas), Šarūnas Navickas (Beat box’eris).

Vaidina: rankų šešėlių teatras ,,Budrugana Lietuva’’: Eglė Agota Matulytė, Adelina Skalandytė, Domas Šiaulytis, Martynas Tomas Gucevičius.

Koncerte girdėsite gerai pažįstamas poeto S. Gedos eiles apie baltąją varnelę, senas mašinėles, du mažus baltus pingvinus, riešutų žydėjimą ir dar daug kitų unikaliu a cappella stiliumi atliekamų dainų. Scenoje matysite ne būgnus o beat boxerį, gitaros ir kitų instrumentų skambesį atkartos baritonas. Ne, jūsų akys nemeluoja – tikrai jokių instrumentų scenoje! Įspūdį sustiprins vienintelio Lietuvoje rankų šešėlių teatro aktorių pasakojamos dainelių vizualinės improvizacijos. Jas bus galima stebėti specialiame ekrane. Suaugusieji čia pasijus vaikais, o vaikai galės pabūti suaugusiais.

Kodėl verta pamatyti šių kūrėjų dueto bendradarbiavimo rezultatą? Besidžiaugdami nuostabiu pasirodymu, vaikai galės ir savo rankas pamiklinti, ir balsines galimybes patikrinti. Be to, nuo mažų dienų klausantis kokybiškos, profesionaliai atliekamos muzikos, susiformuoja teisingas muzikinis skonis. Prasmingas laikas visai šeimai – garantuotas.

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš”, rengiamas nuo 2003 m., sukūrė savo legendą: jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų. Daugiau informacijos apie festivalį www.tai-as.lt

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt bei likus 1 val. iki koncerto pradžios Šv. Kotrynos bažnyčios kasoje.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika