apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Festivalio „Tai – aš“ uždarymo koncertas

Nuotraukų peržiūra

Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salė Vilnius
2019.10.19    18:00
Renginys iš festivalio: Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai - aš” 2019
Kad judėtum į priekį savo pasirinkimų kelyje, turi sugrįžti prie savo šaknų. Būtent todėl po vieną, skambiais duetais bei kiekvienas su savo muzikuojančiomis šeimomis į Šv. Kotrynos bažnyčios sceną festivalio „Tai – aš“ baigiamajame šeštadienio koncerte kils dainuojantys aktoriai, bardai grandai – Saulius Bareikis ir Aidas Giniotis. Nebus čia dvikovos. Scenoje naujai suskambės visų laikų geriausios maestro Vytauto Kernagio ir autorinės aktorių bardų dainos atliekamos su besąlygiška meile dainai, poezijai, artimajam ir mums visiems.

Atlikėjai:
Aidas Giniotis
Saulius Bareikis
Ignas Giniotis
Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka ir dukromis Barbora bei Severija
Jaunosios kartos aktorių grupė „Pliumbum“: Aistė Šeštokaitė, Lyja Maknavičiūtė, Urtė Smulskytė, Matas Pranckevičius, Džiugas Širvys.

Reta galimybė pamatyti Sauliaus Bareikio ir sūnaus Jokūbo duetą, dar retesnė – išgirsti juos muzikuojant su gausia Jokūbo šeima.
Kaip pasikeitė dainuojamoji poezija šiomis dienomis? Aidas Giniotis scenoje šį kartą pasirodys ne tik su savo sūnumi Ignu, bet ir drauge su jaunosios kartos aktoriais. Vytauto Kernagio dainos, pasitelkiant instrumentus bei balsus, atgims jautriai, kitaip nei įprasta ir svarbiausia – nuoširdžiai.

Kodėl verta apsilankyti koncerte? Šis koncertas – viena iš nedaugelio progų pastaraisiais metais išgirsti A. Giniotį dainuojantį Vilniuje. Patyrę bardai gros gerai pažįstamas ir mėgstamas dainas, jaunieji – naujai prakalbins tuos kūrinius, kurie tapo pagrindu Lietuvoje besikuriant dainuojamajai poezijai. Neįmanoma atsispirti tokiam geros muzikos vakaro viliotiniui!

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš”, rengiamas nuo 2003 m. „Tai – aš” tai: bendruomeninės, tarpkultūrinės kūrybinės laboratorijos jauniesiems dainų ir tekstų autoriams, atlikėjams, po Lietuvos miestelius ir į kaimynines šalis keliaujantys koncertiniai ekipažai, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams bei jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių...

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt bei likus 1 val. iki koncerto pradžios šv. Kotrynos bažnyčios kasoje.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika