apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Giesmė ir žodis tavo garbei

Nuotraukų peržiūra

Tirkšlių Kristaus Karaliaus bažnyčia Telšių raj.
2019.10.23    17:30
Renginys iš festivalio: Mažeikių Meno Festivalis 2019
Čiurlionio styginis kvartetas. Solistai: Asta Krikščiūnaitė (sopranas), Dainius Puišys (baritonas), skaitovas Ramūnas Abukevičius.

Susibūręs 1968 metais, 2018-aisiais atšventęs 50-metį, ČIURLIONIO KVARTETAS tebegarsėja kaip išradingas ir techniškai pažangus kolektyvas. 1990 m. Čiurlionio kvartetui pirmajam iš mūsų šalies menininkų buvo suteiktas aukščiausias apdovanojimas – Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija. Čiurlionio kvarteto repertuarą sudaro klasikos, romantizmo, XX ir XXI a. muzika. Per pastaruosius kelerius metus Lietuvos kultūrą kolektyvas reprezentavo JAV, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, „Šilko kelio“ festivalio renginiuose Kinijoje, Šv. Magnuso festivalyje Škotijoje, „Prahos pavasaryje“ Čekijoje, Lietuvos kultūros sezonų pradžios renginiuose Krokuvoje. Aktyviai dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio renginiuose Lietuvoje.

Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė sopranas ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, docentės Aldonos Vilčinskaitės klasę. Studijų metu A. Krikščiūnaitė jaunųjų atlikėjų konkurse Moldovoje tapo I-os premijos laureate, vėliau – tarptautinio L. Pavarotti konkurso Filadelfijoje (JAV) diplomante. Po studijų karjerą solistė pradėjo Klaipėdos muzikiniame teatre; už čia sukurtą Monikos vaidmenį G. C. Menotti „Mediume“ 1989 m. jai paskirta Lietuvos teatro sąjungos premija.

DAINIUS PUIŠYS – choro dirigentas, dainininkas (baritonas) ir pedagogas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dainius Puišys nuo 2006 m. yra Baltijos valstybių studentų dainų ir šokių šventės „Gaudeamus“ vyriausias dirigentas ir Lietuvos delegacijos bei Lietuvos studentų chorų festivalio meno vadovas, 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos…“ vyriausias dirigentas, tarptautinių ir nacionalinių chorų, vokalinių ansamblių bei dainininkų konkursų vertinimo komisijų pirmininkas ir narys, Lietuvos nacionalinio kultūros centro chorų konsultantas – ekspertas, Lietuvos chorų ir Lietuvos muzikų sąjungų narys, yra kviečiams vesti dirigavimo ir dainavimo meistriškumo kursus.

RAMŪNAS ABUKEVIČIUS – aktorius, režisierius. Jis savo kūrybinį kelią pradėjo 1975 m. režisieriaus J. Miltinio vadovaujamoje teatro studijoje, Panevėžio dramos teatre. 1978 – 1982 m. studijavo Lietuvos valstybinėje konservatorijoje (dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademija), dramos teatro aktoriaus specialybę. 2005 m. teatro magistro laipsnis (režisūra, scenos kalba), Klaipėdos universiteto, Menų fakultete.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika