apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Laisvė ir meistrystė. Viktoro Paukštelio rečitalis

Nuotraukų peržiūra

Organum Vilnius
2019.10.23    19:00
Bilieto kaina 15 Eur.
Moksleiviams, studentams ir senjorams - 8 Eur.
www.bilietai.lt

VIKTORAS PAUKŠTELIS (fortepijonas)

Programa
J.-Ph. Rameau Kūriniai klavesinui / Aus Pièces de Clavecin:
(1683-1764) Paukščių balsai / Le Rappel des oiseaux,
Sodietė / La Villageoise
Būgnelis / Tambourin
Les Tendres Plaintes,
Sūkuriai / Les Tourbillons
J.-Ph. Rameau Naujoji kūrinių klavesinui siuita /
(1683-1764) Aus Nouvelles Suites de Pièces de Clavecin:
Višta / La Poule;
Laukiniai / Les Sauvages
W. A. Mozart Fantazija c - moll, KV. 475
(1756-1791) Fantazija d - moll, KV. 397

R. Schumann Vaikų scenos / Kinderszenen, op.15
(1810-1856)
C. Franck Preliudas, Choralas ir Fuga
(1822-1890)

Pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis (1983) gimė muzikų šeimoje. Jo mama Tatjana Radovič - pianistė, pedagogė, tėvas - kompozitorius. Muzika ir dailė šiam menininkui - tai du vienas kitą papildantys kūrybos klodai: nenušlifuotas jo tapybos impulsyvumas teikia drąsos eksperimentams scenoje, o vizualus darbas su spalvomis įgyja garsines formas skambinant fortepijonu.
Viktoras Paukštelis baigė M. K. Čiurlionio menų ir B. Dvariono muzikos mokyklas, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. M. Azizbekovos ir V. Vitaitės klasėse, tobulino profesinius įgūdžius pianistės Noros Ray klasėje. Stažavo Hamburgo muzikos ir teatro akademijoje. Laimėjęs stipendiją, 2009 – 2013 m. studijavo École Normale de Musique de Paris konservatorijoje prof. Jean-Marco Luisada klasėje. Viktoras Paukštelis koncertavo kartu su Lietuvos kameriniu orkestru diriguojant S.Sondeckiui, B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojų styginių orkestru. Dalyvavo Verbier festivalyje Šveicarijoje , West Chester universiteto festivalyje JAV), Pite Älvdal festivalyje Švedijoje.
Savo programose, be gerai žinomų klasikos kūrinių, atlieka ir rečiau skambinamus J.-Ph. Rameau, D. Scarlatti, A. Liadovo, A. Skriabino, C. Francko kūrinius, taip pat atlieka savo brolio kompozitoriaus Vytauto Paukštelio kūrinius. Viktoras yra jaunųjų pianistų respublikinio konkurso Musica Amabile nuolatinis vertinimo komisijos pirmininkas. Dalyvauja M. K. Čiurlionio fondo veikloje, koncertuoja fondo organizuojamuose renginiuose ir inicijavo M. K. Čiurlionio fondo projekto „Išsaugokime Lietuvos pilis, dvarus ir parkus" renginių ciklą Trakų salos ir Gedimino pilyse, apdovanojimus Vilniaus rotušėje „Už atgimusią istoriją" (2007), vėliau išsivysčiusius į tęstinį M. K. Čiurlionio fondo projektą „Lietuvos šviesuoliai". Menininkas pradėjo edukacinį projektą „Augame su M. K. Čiurlioniu“ ir prisidėjo prie Užutrakio rūmų atstatymo veiklos. Nuo 2013 m. rengia „Paliesiaus dvaro plenerą“. Įrašė CD: „Bach Liszt Debussy Victor Paukštelis" (BOD , „Bach Lyadov Skriabin Piano Music" (Sheva Collection). Šiuo metu atlikėjas ir menininkas koncertuoja Lietuvoje, JAV, Prancūzijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose festivaliuose.
Itin sėkmingai pianistas pasirodė Niujorko „Carnegie Hall“ scenoje. Leidinys „The New York Concert Review“ atkreipė dėmesį į „aukščiausios klasės“ Viktoro ritmo pojūtį, o jo muzikavimą vadino nuoširdžiu, tvirtu ir uždegančiu.
Plačiau apie Viktorą Paukštelį:
http://www.victorpaukstelis.com/
https://www.lrytas.lt/kultura/meno-pulsas/2018/07/19/news/pianistas-ir-tapytojas-viktoras-paukstelis-labai-svarbu-islaikyti-pusiausvyra-tarp-laisves-ir-meistrystes--7012364/
https://www.youtube.com/watch?v=7fytWiQXVOc
https://www.youtube.com/watch?v=toUBXpGCJNw
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika