apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Dainotas Varnas. Naujo albumo pristatymo koncertas

Nuotraukų peržiūra

Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salė Vilnius
2019.10.23    19:00
Jaunasis talentas Dainotas Varnas išleidžia antrąjį solinį albumą „Nakties spalvos“ ir kviečia į pristatymo koncertus. Bus tikrai šilti ir jaukūs vakarai, skambės daug kokybiškos muzikos, naujos dainos ir praėjusio albumo žinomiausi kūriniai. Bus ir siurprizų“, – intriguoja Dainotas Varnas.

Pernai kaip solistas jis itin sėkmingai debiutavo lietuviškoje scenoje. Klausytojams įsiminė pirmojo albumo dainos „Paklausyk“, „Dėl tavęs vienos“, „Viskas, ką turi“, „Akys nakties“ ir, žinoma, aksominis Dainoto Varno vokalas.

Kalbėdamas apie naująjį albumą, jis prisimena, kad daugumos dainų idėjos ir muzikinės linijos gimė naktimis. „Aplink būdavo tamsu, tylu ir galvoje tarsi kas nušvisdavo. Todėl pavadinimas „Nakties spalvos“ itin tiksliai atspindi mano kūrybinę būseną ir jauseną“, – sako dainininkas.

Dainotas pasakoja, kad antrajame albume klausytojai išgirs nemažai jam būdingos stilistikos elementų, tačiau džiaugiasi, kad „Nakties spalvos“ - emociškai brandesnis ir solidesnis darbas. „Žmonės, kurie klausėsi mano ankstesnių dainų, tikrai stiliaus šoko nepatirs, tačiau naujų dalykų dainose tikrai atras. Kaip ir pirmąjį, taip ir antrąjį, albumą kūrėme drauge su Deividu Zvonkumi. Jaučiame, kad jau nuėjome ilgą muzikinį kelią. Kai apima kūrybinis polėkis, kartais pusę nakties pratūnome studijoje viską aplink užmiršę. Būtent po tokių įrašų sesijų gimsta pačios gražiausios dainos“, – sako jis.

Dar vienas svarbus žmogus dainininko kūrybiniame kelyje – Ieva Narkutė. Pirmame albume skamba dvi dainos, kurioms žodžius parašė viena talentingiausių Lietuvoje autorių. Naujame albume taip galime tikėtis kūrinių su Ievos Narkutės žodžiais. „Ieva man rašo žodžius! Prieš kelis metus nedrįsau nė svajoti. Ji labai tiksliai išreiškia tai, ką aš mąstau ir jaučiu, tačiau nemoku taip talentingai užrašyti“, – sako dainininkas.

Albume „Nakties spalvos“ klausytojų laukia ir labai malonus netikėtumas. Jame bus prieš trejus metus Dainoto Varno atliktas, radijo eteryje skambėjęs ir radijo stoties „Lietus“ muzikos tope ilgą laiką karaliavęs kūrinys „Žuvėdra“. „Daina sulaukė audringos klausytojų reakcijos. Pirmą kartą gyvenime gavau tiek atsiliepimų ir pagyrų. Ji labai patiko žmonėms. Ir iki šiol atklysta vienas kitas laiškas, kuriame ieškoma tos dainos. O rasti ją buvo gana sudėtinga. Dabar bus daug paprasčiau“, – sako D. Varnas.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika